Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember akit senki se tud szeretni? Mert én ilyen vagyok.

Figyelt kérdés
Szerintem létezik, mert én pont ilyen vagyok. Egyszerűen nem vagyok képes magamat megkedveltetni egy emberrel sem. Nem érdeklek senkit. Barátaim sem voltak soha, csak ideiglenesen emberek akikkel beszélgettem a suliban is. Még ők is ott hagytak egy idő után. A párkapcsolataimra is ugyanez jellemző. Hamar szakítanak velem, igazi indokokat nem mondtak csak sablon dumát. Pedig 24 évesen már vágynék egy normális párkapcsolatra, de ráadásul olyan lúzer is vagyok még a szexig se jutottam el egy fiúval sem.
2015. máj. 13. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, küldj egy képet, aztán találkozzunk személyesen, megismernélek
2015. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Marko polo ***** válasza:
Wow... Ez aztán már önbizalom hiány
2015. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel, tudom hogy nehéz mert én is így vagyok de csinálj valami mást ami lefoglal és biztosan összejössz valakivel
2015. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Csak olyan van, aki nem hagyja magát szeretni.
2015. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:

És vajon te szereted saját magadat?


Egyébként nem mondanám, hogy senki se tud szeretni. Csak esetleg annyit, hogy még nem találtad meg azt, aki úgy tud szeretni, ahogyan te szeretnéd. :)


Amúgy, mik szoktak lenni ezek a bizonyos sablon szövegek?

2015. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Túl jó vagyok hozzá. Amúgy én se szeretem magamat ezen okok miatt.
2015. máj. 13. 19:06
 7/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg túl jó vagy hozzá. Hidd el, egyszer majd találsz valakit, aki tényleg megérdemel és megadja neked, amire szükséged van.


Az viszont fontos, hogy legyen egészséges önértékelésed és ne utáld magad. Ne mások viselkedése alapján ítélkezz magad felett.

2015. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi alapján ítélkezzek magamról?
2015. máj. 13. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen vagyok én is.Van egy egyéniségem,nem vagyok az a tucatember,tucat gondolkodással.Ezért nem nagyon fogadnak el az emberek,mert kitűnök közülük,és nem röhögök a primitív vicceiken és hasonlók.

A nők levegőnek néznek,szóba sem állnak velem,ha kezdeményeztem is,akkor meg kinevettek vagy megaláztak.

Pedig nagyon kedves,és őszinte ember vagyok.

23/F

2015. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell senkire sem hallgatni. Ez nem önbizalomhiány. Sem semmi. Egyszerűen vannak ilyen emberek. Én is ilyen vagyok. Nem hiszem, hogy bennünk van a hiba. Sőt. Ezért vagyunk különlegesek. Ez valami karma, vagy nem tudom. Örület néha, de valahogy túl kell élni.
2017. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!