Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltam egy tesztet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy tesztet egy fiúval, aki szeret, szerintetek ez igazolja azt, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Nos, mindig mondta, hogy nagyon szeret, de volt egy gyanúm, hogy csak le akar fektetni. Szóval gondoltam kipróbálok valamit. Igazán, nagyon durván elhordom mindenfélének és megalázom.

Láttam rajta, hogy majdnem elsírja magát, teljesen elképedt, majd napokon keresztül próbálta bizonygatni az igazát, de közben ő is a fejemhez vágott dolgokat.

Aztán eltűnt egy hétre.

Aztán felkeresett, és mondta, hogy igazából már rég el kellett volna felejtenie, de nem tud, és nem tudja, hogy valaha el fogja-e felejteni azokat, amiket mondtam neki, de nem tehet róla, fontosabb vagyok neki, mint az egója (?).

És lehet pár dolgot rosszul csinált, de őszintén sokat jelentek neki.


Na, szerintetek?


2015. máj. 13. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy "nő" vagy.
2015. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez eleg gonosz volt. De szerintem mar te is tudod a valaszt. Szeret teged viszont most nem kis melo lesz hogy helyre hozd amiket a fejehez vagtal. 18/L
2015. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

hülye vagy

SOHA ne tesztelgess fiúkat

lehet hogy szeret... mármint szeretett, de ezek után biztos hogy nem, és ha elmondod hogy mi volt ez, akkor meg biztos hogy elhagy

ha nem bizol benne, akkor ne feküdj le vele, vagy mondd meg neki, és viszlát

szerintem ő szeret, de te nem szereted viszont

2015. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Mégis mi alapján gondoltad, hogy le akar fektetni?

Rühellem az ilyen gyáva férgeket, akik mindenbe csak a rosszat látják és kártékonyan taposnak akkor is amikor tök felesleges.

Ideje lenne túllépni azon a klisén, hogy minden férfiban ott van a szexre kihasználós dög...

2015. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Neked meg egy iq-tesztet kéne csinálnod, bár gyanítom, hogy negatív lenne...
2015. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Teszt? Mi van? Hm. Nem mondta neked senki,hogy nem lehet így emberekkel játszani?

Kívánom neked, hogy akadj össze egy olyan palival, aki még nálad is nagyobb manipulátor...

Addig is szégyelld magad,de nagyon.

2015. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hūlye vagy!

Megérdemelnéd, hogy megd..jon és lelépjen!

Ne szorakozz ilyennel!

2015. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptál érte egy maflást?! Mert nagyon megérdemelted volna, undorító vagy!
2015. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked az a teszt, hogy megalázol valakit? Valami kreatívabbat is kitalálhattál volna!

Vsz szeret, de nem biztos, hogy helyre tudod hozni a rombolást, amit műveltél. Emlékszel a történetre:Apa mondja a fiának, hogy a kerítés fájába addig verjen nagy szögeket, amíg meg nem nyugszik és be nem fejezi a veszekedést. Fiú órákig szögeket ver be, majd kész, megynugszik. Apja:most húzd ki a szögeket, amiket bevertél. Fiú: de ott maradtak a fában a lyukak! Erre az apja: igen ilyen az, mikor valakit megbántasz, a fa sem lesz ugyanolyan, mint régen, hiába húztad ki a szögeket, a nyomok ottmaradnak. Tehát megbocsáthat, de nem fogja elfelejteni amiket hozzávágtál.Nem pontosan idéztem a sztorit, de remélem a lényeg lejött.

2015. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!