Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hülyeséget csináltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam, mit tegyek? L

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom, de úgy fél éve nem müködik, nem együtt élünk, hanem csak egymás mellett.

Van egy fiúbaràtom, régóta ismerem, de ritkán beszélünk, meg nagyon messze is lakik, másik országban.

Tegnap megkértem, küldjön át nekem egy videót skypeon, ezért bekapcsolva hagytam mindent a gépen, és eljöttem otthonról. Utána esett le, hogy a régi beszélgetéseink (romantikus hülyéskedések) nincsenek törölve.

Ha a barátom hazamegy, meg kell kérnem, állítsa le a letöltést, hogy használni tudja a netet. Viszont mindig is féltékeny volt a srácra, ha megnyitja a régi beszèlgetéseket, nekem befellegzett.


Mit tudok tenni?


(Mobilról vagyok, hazamenni meg nem tudok korábban)


2015. febr. 6. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond neki h ne menjen haza vagy kérd meg baràtnődet h állitsa le! :)
2015. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fuckyeah!

epic fail.

sztem gyakorolj a kortesbeszédedre, nekem volt egy hasonló eset, és én dobtam a csajt.

és amúgyse működik a kapcsolat, mint írtad, úgyhogy nem értem h mi lenne itt a probléma......

inkább a szamár mint az egyedüllét?

2015. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 The Guard ***** válasza:
Akkor már be van neked csomagolva h ne neked keljen.
2015. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 billhun04 válasza:
Hát szarba léptél kedvesem. Próbáld a jövöben elkerülni, kérj segítséget vagy imádkozz.
2015. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a flört a kapcsolatotok előtt volt, és azóta már nem él, akkor a pasidnak ezt el kell fogadnia...előtte is volt életed és a múltadra utólag nem vagy befolyással.


Az emberi kapcsolatok alakulnak, akkor az volt, most más van.


Ha a barátodban nem bízol, az arra enged következtetni, hogy van mit rejtegetni. Van mit rejtegetned? Miért nem vagy őszinte vele?

Látod jövőjét a kapcsolatotoknak?

Ha fél éve nem működik, akkor eddig mért nem tettél ezügyben semmit? ő miért nem tett semmit?

2015. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mond meg a pasidnak, hogy egy meglepi várja otthon és ne menjen haza. Aztán mikor te hazaértél törlöd a beszélgetéseket, felveszel valami csinit és a többit rád bízom :D
2015. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem nevezném flörtnek, max hülyéskedésnek.

És csak akkor tudja megnézni, ha megnyitja, hogy "korábban".

Azért, mert nincs hovà mennem, nem akarok hajléktalan lenni

2015. febr. 6. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Bukta! :D
2015. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
drágám, azért azt írd meg majd h mi volt este :D
2015. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bollocks ***** válasza:
Fizess elő gyorsabb netre, a mai világban nem szokás órákat várni egy letöltésre. És telepítsd fel a google távoli asztal szolgáltatását is.
2015. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!