Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesfiu 13 éveskoromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesfiu 13 éveskoromban csináltam 1 hülyeséget olyan képeket kultunk egymásnak és szakitott velem a barátnöm mer abol a kapcsolatbol nem montam elmindent nem fekudtunkle a páromal aki 1ével fiatalab mint én 1 évet voltunk eggyüt szeretem mitegyek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd elő a helyesírási szótárt..
2015. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igy tudtam le irni a 250 karakterből
2015. márc. 26. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
mivan?
2015. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésed...
2015. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írd le érthetőbben!
2015. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De gaz vagy uristen XD a bevezeto alatti ures teglalap nem disznke van ott
2015. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:D:D ezt a retardáltat
2015. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Barátnöm szakitott velem mert mielött össze jöttünk volt egy kapcsolatom egy lánnyal és erotikus képeket kültünk egymásnak és mind ez kiderült nem fekudtunk le miután kiderült egy hét mulva össze jöttem egy lánnyal aki tudott rola és most egy év után szakitott ez miatt mert most nem rég az a lány elmondott neki más dolgokat és igazábol ezért szakitott most és nagyon szeretem egy éve voltunk együtt micsináljak? Remélem hogy most érthetőbb!
2015. márc. 27. 06:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Egész jó, mostmár csak használj pontot és vesszőt. Akkor tökéletes lesz.
2015. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem próbáld neki elmagyarázni, hogy az a múlté már és hogy őt szereted. Ha nem jön össze akkor ne foglalkozz vele, de közben figyeld meg, hogy viseli nélküled...egy idő után látszódni fog rajta kellesz-e neki vagy sem. (és ne vedd sértésnek, de legközelebb érthetőbben fogalmazz!)
2015. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!