Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti sok férfi, ha fényképezik, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom nem akarja, hogy lefotózzam, vagy bárki más. Nem indokolja meg, csak azt mondja, hogy utálja, ha mások nézik, meg hogy nem fotogén.

De nagyon zavar, mert emiatt összesen 1 db közös fotónk van és azt sem láthatja senki más, csak kb én nézegethetem titokban, bezárt ajtó mögött :(

Olyan rossz, hogy nincsenek emiatt megörökítve a közös élmények :(

Hogy tudnám rávenni, hogy legalább pár képünk legyen együtt?


2015. máj. 14. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm férje is ilyen. Róluk úgy készült fotó végül, hogy elmentek egy fotóshoz (akkor már gyerekekkel) és ugye a fotós jó fotókat csinál. :) Azóta már nyitottabb a dologra, de nem a kedvence. Némelyik embernek amúgy saját magával van baja. Pl. nagyon csálék a fogai és nem akar mosolyogni, netán azt hiszi, hogy csukott száj estén is látszik a foga a képen. :) Szóval valahol az önbizalma nem oké. Volt olyan is az ismeretségi körömben, hogy a lány azért nem engedte fényképeztetni magát a sráccal, mert már nem tervezte, hogy sokáig maradnak együtt és nem akart közös képeket. Persze ez csak utólag derült ki.

Szerintem ha csinálnál róla fotót, akkor ne béna szelfit, meg ne olyat, hogy áll a konyában és dejó, hogy ő süti a palacsintát. Az ilyen képek nekem sem érnek sokat. Valahogy elvész a lényeg, értéktelenebb lesz a pillanat, mert az jön le belőle, hogy az egész palacsintasütésből az az egy kattintás volt a lényeg, aztán haladhatunk a következő fotótémára (tányér, így néz ki, amit sütött...). Szerintem úgy próbáld meg, hogy pl. elmentek nyaralni és ott egy vár előtt vagy egy szép helyen megállva megkértek mondjuk egy apukát, hogy kettőtöket fényképezzen már le. Inkább kevesebb, de sokatmondóbb fénykép legyen, mint egy rakás mobilos kép.

2015. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem sorozatfotózni akarom, elég lenne egy pár kép, de azt sem akarja. Ez az egy fotó is annyi könyörgés volt :((

Profi fotóshoz tuti nem menne el.

Egyébként én meg elég jó képeket tudok készíteni és látom, hogy hogy tudnék olyat, ami jó kép volna, még úgy is, hogy mindketten rajta vagyunk, de nem akarja :(

Pedig annyira jó lenne olyan képet nézni mikor nincs velem, ahol éppen megpuszil, vagy csókolózunk

2015. máj. 14. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz előbb dobni kellene az összes többi barátnőjét!

Ezt pedig csak nem kívánhatod!

2015. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én se szeretem ha kép készül rólam...nem vagyok fotogén aki ismer és mutattam neki 1-2 képet, hogy szerintük melyik a legjobb azt mondták élőben jobban nézek ki mint a képeken :D


nem tudom ez ellen mit lehetne tenni én még mindig nem szeretem ha fényképeznek...

2015. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. nagyon vicces vagy
2015. máj. 14. 15:48
 6/9 A kérdező kommentje:
4.: de nem facebookra akarom kitenni, meg mutogatni mindenkinek- tiszteletben tartom, hogy ezt nem akarja, de annyira jó lenne mosolyogva nézegetni egy pár hülyéskedős képet, ahol szeretgetjük, ölelgetjük egymást, mikor nincs épp itt...
2015. máj. 14. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok,de én is utálom a közös fotókat saját húgommal,barátnőimmel nem csinálunk. Ők már megszokták.

El kell fogadni,hogy vki utálja ezt.


Én hobbiból fotózok,inkább másokat szeretek lencse végre kapni,de,hogy én rajta legyek az kizárt :D

Barátom nem volt még,de ha lesz se nagyon akarok közös fotót.


Fél évente 1x cserélek profil képet és kb 300 fotóból akad egy jó :D


Nos lehet önbizalom hiány,vagy bármi más. Tény,hogy nem vagyok magammal megelégedve....


Rávenni úgy tudod,hogy megmondon csináltok több fotót és amelyik neki is tetszik az legyen megtartva. Ilyenkor abba is menj bele,ha rólad nem annyira jó kép,de róla meg igen.

Húgom is így ment bele egy fotózásba,hogy én választhatom ki amin a legjobban mutatok és még ha róla nagyon szar kép akkor is azt teszi ki :D

2015. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy miért nem szeretem. Amikor kicsi voltam se szerettem, pedig akkor még nem volt fékbúk, meg 5 évesen nem a külsejével van elfoglalva az ember. Egyszerűen csak nem szeretem és annyi. Van aki a tökfőzeléket nem szereti... ez ugyanolyan.


Bár az asszony sokat nyaggat a közös képekkel, így van is néhány darab, de nem azért nem szeretem a fényképezgetést, mert bajom lenne a külsőmmel, soha nem érdekelt mások véleménye, csak annyi, hogy ha túl sok kép készülne rólam, még megtalálna az INTERPOL :D

2015. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, az tényleg jó ötlet, hogy többet készíteni és ami neki tetszik, azt tartom meg, mindegy, hogy én hogy nézek ki rajta.

Viszont azért is nem értem, miért nem akarja ennyire, mert mondtam neki, hogy azt elfogadom, hogy nem teszem fel semmilyen közösségi oldalra, de én annyira szeretnék ilyeneket nézegetni. Nem másnak mutogatni

2015. máj. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!