Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majd megőrülök már, ha rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd megőrülök már, ha rá gondolok! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok! Február 1 óta nem láttam a szerelmemet, beszélünk elég gyakran (bár az utóbbi időben ritkultak a beszélgetések). Egyikünk sem akarta abbahagyni, nem is volt semmi probléma! Júliusban tuti fogunk találkozni - nem rajtunk múlik, hogy miért nem előbb. Próbáltam már túllépni rajta, de nem megy! A szex is hiányzik, de nem tudok más felé megnyílni (nem vonzó más férfi!). Tegnap akartam vele megbeszélni, hogy mi legyen, tudunk-e jövő héten találkozni vagy fejezzük be végleg, de hétfőig nem lesz elérhető!

Látni akarom, utána sírni és elfelejteni.

Se kisírni nem tudtam magam, se túllépni rajta.

(Az nem kérdés, hogy nem akarom vele folytatni, de nem tudom nem szeretni! Mit lehet tenni? Hogy ne szeressem? Együtt voltunk egyébként rendesen, abba sem akartuk hagyni csak nem tudunk találkozni jó ideig.)


2015. máj. 14. 21:45
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg ennyire szereted, és ő is szeret téged akkor úgy gondolom hogy maradjatok együtt. Ha szeretsz valakit miért akarod elfelejteni? Miért akarsz túllépni rajta? Mondd el neki hogy te ennyire szereted, és hogy mennyire hiányzik
2015. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudok vele találkozni, ő pedig egy pár hete hanyagol.

Előtte nem volt ezzel gond, még ő keresett minden nap.

Én már vagy 4-5féleképpen megoldottam, hogy együtt lehessünk a 2 hónap alatt (utána feladtam), ő meg nem tesz érte semmit. Egyszer azt kérdezte, hogy miért siettetem? Az egy dolog, hogy nem akarja abbahagyni, de szerintem nem szeret. Ha félévente találkozunk egy hétre, az nem kapcsolat :(

(Előtte hónapokig együtt tudtunk lenni. Az élet közbe szólt.)

2015. máj. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!