Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valoban, , csak, , felt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban, , csak, , felt, vagy feltekeny is?

Figyelt kérdés

Motorral jarok dolgozni es ugye ma az eso is esik.

Beertem a munkahelyemre,es mar itt vartak az ugyfelek az ajtoban, de kozben a parom hivott telefonon.

Nyilvan nem vagyok udvariatlan az ugyfelekkel beszelgetes kozben, szoval kinyomtam a telefont es lenemitottam gyorsan.

Utana parom meg 2x hivott.

Visszahivtam. Azonnal nekem allt,hogy miert nem veszem fel... Miert nyomom ki...mert O fel hogy baleset ert engem es biztos ma valaki nyomja ki a telefonomat,mikozben segitseget nyujt nekem.


Mondim feltekeny vagy? Erre O,, jaj ne nevettess, dehogy de ha hivlak vedd fel, vagy mondd hogy vusszahivsz hogy halljam a hangod,,

Eddig ilyet sose csinalt,total kiakadt


2015. máj. 15. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg hogy engem sose lehet elerni, es hogy miert van az hogy ha beerek a munkahelyemre nem veszem fel a telefont,amikor egymas utan 4x hiv.


Mindjuk nekem egyertelmu,hogyha kinyomnak akkor nem aktualis... Meg azonnal kerdezte hogy attol hogy valaki ottvan velem miert nem veszem fel.

2015. máj. 15. 11:08
 2/4 A kérdező kommentje:

Mistmeg irtam neki facen higy,, megyek,,

Ilyet ir,, mesz? Dolgod van????,,


Kajak feltekeny

2015. máj. 15. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrész vele beszéld meg, ha akarsz ezen változtatni, mert nem normális a részéről. Elég bunkó dolog felvenni a telefont, még akkor is udvariatlanság, ha valami fontos dolog.

Másrész amikor beérsz a munkahelyedre, nyugodtan küldhetsz neki egy sms-t, hogy "megjöttem", aztán nem kell aggódnia se.

2015. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az embernek ilyen esetben jár az agya,hogy miért nyom el a másik.Két szót mondhattál volna,hogy ügyféllel tárgyalok,később hívlak.Aggódik vagy féltékeny,nem mindegy?Beszéld meg vele és nyugtasd meg,hogy mi volt.
2015. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!