Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a barátom döntésére, hogy szakítani akar-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Mostanság sokat hisztiztem neki mert 2 hete nem találkoztunk már, pedig nem lakik tőlem messze, kocsival 20 perc. Én nagyon szeretem őt, tudom hogy, elfogom veszíteni, de akkor én kinyírom magam. Ezerszer bocsánatot kértem tőle, és végül annyit mondott kell neki pár nap , hogy átgondolja a dolgot. Attól félek már sose fog írni, én nagyon kivagyok egész nap sírok, és semmi másra nem tudok koncentrálni. Se tanulni, de utcára menni se mert ott is sírok. Ezt szerdán irta, hogy gondolkodnia kell, azóta nem jelentkezett. Adjam fel a reményt ?
2015. máj. 15. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát én 4 hónapja várok
2015. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de szerintem jogos a hisztid. 2 hétig nem találkozni ha simán meg lehetne oldani? Nehogymár még te érezd magad hibásnak emiatt! Bocs hogy ezt írom de szerintem akármennyire is rossz most nem veszítenél sokat.
2015. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szedd össze egy kicsit magad,ne keresd,majd magától jelentkezik.Ha zaklatod,írsz neki,keresed,elszúrod az egészet.
2015. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De érzem, hogy nem fog keresni, és én nem tudom feldolgozni hogy elhagy. Pedig tényleg bocsánatot kértem tőle, megmondtam nem lesz hiszti, türelmes leszek és akkor találkozunk amikor neki jó.
2015. máj. 15. 11:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged is jól felültettek a hintára!A helyedben én ezek után magam mondanám meg neki,hogy hagyjon engem békén,ha ennyire nem vagyok fontos neki,és szórakozzon mással.Nem éri meg a hisztit.
2015. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg gáz az ő részéről, szerintem jobban jársz ha nem fog keresni téged, utólag majd te is be látod.

Nem tudom de ha 20 percre lakik tőled, a párja vagy, két hét el telik és nem hiányzol neki meg nem akar látni különösebben az kicsit furcsa, nem gondolod?

Nehogy már te legyél a hibás!

2015. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval lemész kutyába, csak hogy kegyeskedjen néha átmenni hozzád és megdugni?

Mert sokkal többről nem lehet szó, ha 2 hétig feléd sem néz.

2015. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, fiatal vagy meg, es az onbecsulesed nem igazan fejlodott ki. Majd rajossz egy ido utan, h milyen pasira erdemes varni. Eloszor is, ha Te nem csinaltal semmit, akkor o milyen jogon gondolkodik??! Ki o, az atyauristen??! Most bocs, h kicsit kemenyen fogalmazok, de en is pont ilyen voltam a Te korodban! allandoan azt lestem, h megfelelek-e az adott pasinak, aztan erdekes modon, amikor a pasi dobott, akkor utana mindig sokkal jobbat talaltam es egy ido utan rajottem, h nehogymar en alazkodjak meg! Szoval, ha nem csaltad meg, nem viselkedtel vele bunkon, akkor mi az, h o gondolkodik??! En megirnam neki a heleyedben, h "draga az idom, bocs, nem rad fogom pazarolni". A pasik amugy sem szeretik, ha egy no megalazkodik. Szerintem legyen tartasod es legy buszke!! Talalsz jobbat ;)
2015. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem tudom őt elengedni, és alig bírom ki, hogy ne írjak neki, de tudom, hogy nem szabad. Kezdek rájönni , hogy egyátalán nem voltam neki fontos, de nem tudok megnyugodni, csak sírok egyfolytában.
2015. máj. 15. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsim! El kell engednek, függsz tőle, és megkockáztatom, ez már nem is szerelem hanem beteges ragaszkodás.

De mesélj még, miért nem találkoztok 2 hetekig? Sokszor hisztizel neki? és miért?

2015. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!