Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadnak ki sokan azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki sokan azon ha a párjuk megbámul valakit az utcán, vagy munkahelyen, vagy akárhol?

Figyelt kérdés
például Sok nő kiakad ha a pasija megnéz egy másik nőt valahol. Már ennyitől is féltékenyek. Miért? Mindenkinek vannak ösztönei, ha egy nő lát meg véletlenül egy jó pasit akkor nyilván megbámulja.
2015. máj. 15. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Az ösztön, az egy dolog. Más dolog, hogy véletlenül nem fordulsz utána. Szerintem tiszteletlenség, ha velem van egy srác, és közben más nőket bámul. Az a másik nő is egyből arra gondol, hogy én nem vagyok elég jó a páromnak.

Persze tudom én, hogy megnézi a nőket, de tegye úgy, hogy én ne vegyem észre.

2015. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem illik bámulni, másokon legeltetni a szemünket. Annak is kellemetlen, akit bámulnak.
2015. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Röviden és tömören: bunkóság. Akár nő, akár pasi csinálja. Ha melletted van a párod, akkor pedig még meg is alázod ezzel. Ez üzenet a külvilágnak: az a pasi/nő jobb, mint aki mellettem van! Te szeretnéd, ha amikor a csajoddal sétálsz, tudomásodra hozná, melyik férfiak jönnek be neki jobban, mint te, mindezt úgy, hogy a pasi és a külvilág is értesüljön róla?
2015. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Úgy tényleg bunkóság ha pl a pár az utcán sétál. de ha nincsenek együtt,pl a munkahelyen látja a pasi a másik nőt rábámul de nem kezd el vele szemezni hanem elnéz róla. Ezt nem lehet kontrollálni mert ösztön az hogy megnézi
2015. máj. 15. 17:47
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem ösztön, ezt fejezzük már be.

A pasik minden viselkedésre rámotyogják, hogy ösztön.


Ha ennyire az ösztöneid irányítanak, akkor kérlek, zárd magad ketrecbe.

2015. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Csak az ódivatúak rágnak be erre. Emberek vagyunk, és jön a klisé, miszerint hűséget fogadtunk, nem vakságot. Ne gondold, hogy a nők nem fantáziálnak arról, hogy lefeküdnének egy helyes ismeretlennel.
2015. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem szoktam feltűnően bámulni senkit ha ott van mellettem a barátom és ő se tegye, ha egyedül van, azt csinál amit akar.

De elég gáz, ha miközben kézen fogva sétálunk valahol és jön egy nő szembe akkor feltűnően végigméri, cseppet se úgy jöhet le a másik nőnek ez, hogy "Tuti jobb nőnek tart, mint a barátnőjét!". Szóval ne csinálja mellettem.

2015. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Én leszbi vagyok és a barátnőm a világ legszebb nője a szememben de ha megyünk vhova együtt igenis van h megnézünk egy-egy nőt és kibeszéljük h mi tetszett benne mi nem. Ha egyedül sétálok akkor általában a gondolataimba merülök és nem csajokat bámulok :)
2015. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Én például udvariatlanságnak, taplóságnak, az intelligencia és a másikra való odafigyelés teljes hiányának tartom.

Nyilván mindenki meglátja ha valaki szép, esetleg pár pillanatra meg is akad rajta a szeme, de ha feltűnően meg is bámulom, csorgatom rá a nyálam, az tiszteletlenség a másikkal szemben. Tehát soha nem választottam volna olyat, aki így viselkedik velem, mert ez ebben a formában nekem elfogadhatatlan.

2015. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Én például baromi alpári, tapló viselkedésnek tartom, ha a férfi mellettem van a kezemet fogja, de az előttünk, mellettünk elhaladó hölgyet méricskéli. Ha mellette vagyok, akkor ez nekem igen is lealacsonyító és rossz.. Lealacsonyít a külvilág felé, hogy neki ezt dobta a gép...

Ha nem vagyok ott, akkor meg nem izgat ha megnéz másokat.. Azért van a szeme.

2015. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!