Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez miért történhetett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez miért történhetett így?

Figyelt kérdés

Pár hónapig ismerkedtem egy sráccal, akivel komoly terveink voltak egymás felé. Többször megbeszéltük 2-3 hónap ismeretség után, h szeretnénk megpróbálni az együtt járást, mert mindketten éreztünk vonzalmat egymás felé, és sokszor találkoztunk is. Mindennapos kapcsolattartás volt köztünk.

Ez így ment hónapokig, amikor aztán nem történt semmi egy alkalommal sem köztünk annak ellenére, hogy interneten beszélgetve már megszületett a döntés, hogy megpróbáljuk együtt. Én ebbe belefáradtam és azt mondtam a srácnak, hogy maradjunk barátok, mert ez a se veled , se nélküled viszony már nem jó és úgy éreztem nem megy ez nekünk. Egy hónapig aztán nem tudtunk egymással beszélgetni, és ő ezidő alatt összejött egy másik lánnyal!


Most akkor hülyített engem? Miért ígérgetett, ha nem akarta igazán ezt az egészet?


21/L


2015. máj. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megsértődött és gyorsan összejött vigasztalódni mással. Persze az is lehet, hogy nagy játékos és párhuzamosan több vasat tartott a tűzbe.


Te dobtad őt, ő meg a tartalék lányt választotta.

2015. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondtad neki hogy csak legyetek barátok.Mit vársz?Hogy küzdjön még érted?
2015. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vártam volna el, de mikor beszéltünk erről a járás dologról, akkor én mondtam neki, h én is szeretném. Abba fáradtam bele, hogy nem történt semmi, pedig én előtte egyszer sem utasítottam vissza. Aztán amikor azt mondtam neki, h nekem ez így már nem jó, hirtelen talált magának másik lányt.
2015. máj. 15. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas már ez a lányoknál a "MARADJUNK BARÁTOK" ez olyan mint ha azt mondanád "megdöglött a kutyád de azért megtarthatod"
2015. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NEM JÁRTUNK! Az jobb, ha hitegetem, mint ahogy ő tette? Mert ki is használhattam volna.
2015. máj. 15. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de hónapokat pazarolt rád. Én szerintem ez úgy megy, hogy 1-2-3 randi utánaz ember eldönti, hogy vagy akar valamit, vagy nem, nem pedig hónapokig húzzuk a másik fél agyát neten keresztül.
2015. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erről beszélek. Nem én hitegettem őt.
2015. máj. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!