Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom elkezdett beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elkezdett beszélgetni más lánnyal, eddig nem tett ilyet. Most miért tehette? Többi lent.19/L

Figyelt kérdés

2 hét múlva lenne az évfordulónk. Viszont mostanában elég sok a vita, főleg az apja miatt, kicsit fafejű.. Na de a lényeg: pár napja náluk aludtam, akkor is kicsit összekaptunk, én lefeküdtem, ő a géphez ült. Láttam, hogy a gyakorikérdések van behozva, rákérdeztem, hogy itt beszél-e valakivel, mivel a facebook jelszavát tudom. Teljesen felháborodott, hogy ezzel már menjek orvoshoz, stb. Aztán megnéztem az előzményeket. Beigazolódott a gyanúm.. (igazi kis boszi vagyok..) Akkor is tagadott, meg olyanokat mondott, hogy csak 5 üzi volt, meg csak válaszok, mert kiírt egy kérdést, hogy mivel lepjen meg egy évre. Na jó, innentől hanyagoltam a témát estére. Másnap látta rajtam, hogy nagyon bánt, hogy nem nézhettem meg az üzeneteit. Azt mondta, ha legközelebb megyek megnézhetem. Na kaptam is az alkalmon, még aznap megleptem. Persze ismét nem mutatta meg részletesen, csak, hogy vagy 30-40 üzenetet is írt a csaj, de a szemem láttára letiltotta. Megjegyeztem a csaj nevét meg a barátomét is.

Amikor hazaértem csináltam egy hasonló nevű profilt, mint a barátomé (csak egy csomó random betű egymás mellett) és ráírtam a csajra.. A megmutatott 1-2 üziből láttam, hogy milyen stílussal írt, hát én is ezt alkalmaztam, fűzögettem a csajt. Aztán amikor már jól álltak a dolgok megkértem, hogy a küldje már át az összes üzenetet, amit ő írt meg amit 'én' , mert a másik fiókomat töröltem, de szeretném visszaolvasni az üziket. A csaj be is másolt mindent, számítottam rá, hogy nem fog tetszeni a dolog, na de ennyire?! A csajjal találkozni akart, olyan becenevekkel szólította, amiket mi találtunk ki, csókot küldött neki, stb. De a facebook adatlapját nem linkelte be a barátom, gondolom azért, mert közös kép a profilképünk. Neki is feltettem a kérdéseket, hogy miért csinálta ezeket, azt mondta talán kíváncsi volt. Most nagyon szégyelli magát, próbálkozik, hogy olyan legyen, mint régen. De úgy érzem valami bennem megszakadt. Lehet csak idő kéne neki, hogy feldolgozzam, de most nagyon rossz érzések kavarognak bennem. Mit tehetnék? Valami hozzá köt, de nagyon fáj.


2015. máj. 16. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia, nem én vagyok a barátod! De én is most kezdtem el gyakori kérdéseken csetelélszni, csajokkal, kettővel már FB csere is volt, nem feltétlenül tudom megmondani, hogy miért tehette viszont azt megtudom mondani, hogy én miért csináltam. Én azért kezdtem el, mert szar lett a kapcsolatom, és nem akarok addig szakítani a csajjal amíg más nincs, mert túlságosan szeretem ahhoz, hogy elhagyjam és csak a szenvedés lenne, viszont nem visz sehova a kapcsolat így vele maradok d u gom ameddig lehet, aztán majd nyár elején valahogy dobom. Nem elkeserítés, de én ezért csinálom, együttérzésből mondom, remélem a Te barátod nem. Bár ezek a csókjelek...
2015. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet.

Nekem volt anno egy pasim, aki hasonlót csinált,csak ennél durvábbat,azt hitte annyira hülye vagyok,hogy nem jövök rá.Amikor meg rájöttem,akkor hebegett-habogott,hogy nem tudja miért csinálta stb.Pedig ez egy 27 éves pasi volt..

Na mondom az intelligencia az megnyilvánul..Miért nem lehet őszintének lenni?!

Nem bíztam már benne,pár hónap szenvedés után ott hagytam! Én nem szenvedem le senki mellett az életem,én egyedül is nagyon jól megvoltam,nem kellett más csak azért,hogy ne legyek egyedül!

Egy megromlott kapcsolatot vagy meg kell javítani, de ha nem kommunikáltok egymással,nem beszélitek meg, akkor kizárt,hogy sikerüljön vagy ha mindketten úgy gondoljátok,hogy nincs értelme, akkor véget kell neki vetni, felesleges egymás idejét rabolni.

2015. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolatotok nem mukodik, mert hogy a baratod elkezdett mas lanynak irogatni ez azt jelenti, hogy mar nem akar igazan toled semmit. Tehat nekem egy ilyen dologban nem az a gondom hogy irogat, hanem hogy miert jutott idaig, ezen kellene elgondolkoznod es nem a masikra ennyire ratelepedni, hogy semmi maganszferat nem hagysz neki. Lany letemre en is szeretek fb-ni, forumokat olvasgatni stb. es utalnam ha engem visszaellenoriznenek. Az mas kerdes ha egy kapcsolatban elkezdek masfele ismerkedni, akkor nem az a gond hogy ismerkedek, hanem ott van a baj hogy miert.... Tehat a miertjet keresd meg, es ebben valoszinu te is hibas vagy. Meg az is elofordulhat hogy fiatalok vagytok meg egy komoly evtizedekre szolo kapcsolatra, 19 evesen meg ismerkedni kellene nem racsavarodni egy pasira, akinek meg a levego vetelet is szabalyoznad.
2015. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat ne haragudj de ezen nem is csodalkozom...

Ennek a szerencsetlen semmilyen maganszferat nem hagytal! Egy jo kapcsolatban megbizunk egymasban es ennyire nem kotnyeleskedunk bele a dolgaiba.

Gondolom vmi tortenhetett amiert igy viselkedsz, de ez hidd el, nem egeszseges!

Ilyen kapcsolatban nem jo elni + velhetoleg egyeb okok is vannak, amiert vegul egy ismeretlennel kezdett ilyen viszonyt kialakitani.

A kapcsolatotok szerintem alapjaiban rossz, most meg ez...nem hinnem, hogy van jovotok hosszutavon.

Viszont neked erdemes lenne valtoztatnod, mert igy nehezen fog megmaradni barki is melletted.

Kerlek, ne vedd tamadasnak, de igy latom!

2015. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsi, de ha a párom ennyire nem hagyna nekem szabadságot, és ilyen bizalmatlan lenne, akkor én se akarnék vele maradni :)
2015. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez kolcsonos! O is tudja a jelszavam, ezt mi nem a bizalmatlansag miatt tesszuk, hanem igy tartottuk helyesnek, nincsenek titkaink.. legalabbis eddig nem voltak.. o is barmikor belenezhet egy ideje a telomba, en az ovebe nem szoktam..:) szoval szerintem annyira nem megfojtas, hanem kolcsonos kivancsisag.
2015. máj. 16. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
kerdezo- mindenkinek szuksege van maganszferara, pl. en a baratnoimmel csak akkor tudok nyugodtan beszelgetni ha a baratom nem lat bele, pedig sokszor tenyleg csak artatlan dolgokat beszelunk meg, de azert sokszor kibeszeljuk a pasikat is, ez nem jelent megcsalast semmi, de mindenkinek szuksege van maganszferara. Ha a parodnak hozzajutsz a fb jelszavahoz, akkor elobb utobb keres mast ahol tud beszelgetni. En egyszeruen nem birnam elviselni, ha a parom belenezne a telomba es anyukammal amit irogatunk egymasnak elolvasna, pedig sok minden nem is erinti, de akkor is, ezek aprosagok de erre mindenkinek szuksege van.
2015. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kidobnálak. 22F. Ha egy nő bele akar nézni a magán levelezésembe, vagy tudni akarja a fb-n jelszavam az nap kihajítanám.
2015. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!