Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a legfontosabb, hogy meglegyen a párodban?

Figyelt kérdés

Például, legyen érzelgős, vagy csöndes, vagy kedves, stb.

Mi az ami ezek közül a legfontosabb? (ha nem tudsz egyet kiválasztani, írd le mindet ami fontos számodra!)


2010. febr. 24. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
jól főzzön
2010. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

őszinte, gondoskodó, kedves, megbízható

Az én párom ilyen:) 19L

2010. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Hát ez elég összetett kérdés. Nekem van pár dolog, amiből nem engedek, ilyen például az állatszeretet (én nagyon állatbarát vagyok, nehezen tudnék illeszkedni valakihez, aki nem ilyen), fontos hogy milyen az életfelfogása valakinek. Ha csak az érdekli, hogy hogyan lehet kibújni a felelősség és a kötelességek alól, ha meg sem próbál előrelépni, nem érdekli semmi, na az szörnyű. Nem mondom, hogy legyen optimista, de borzalom amikor valaki csak sajnálkozik nem próbál semmit tenni, vagy nem sajnálkozik, hanem semmit nem vesz komolyan. Vannak más dolgok is amik még fontosak, de szerintem ez a kettő az, ami olyan alapkritérium, hogy említésre érdemes :)
2010. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
leygen HŰSÉGES mindenképpen, kitartó, határozott, őszinte és szeressen..ennyi.
2010. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
a pina! nagyon fontos!
2010. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legfontosabb nálam a kedvesség
2010. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát most így egyszerre minden nem jut eszembe. :D

Érzelmesség, kedvesség, hűség, őszinteség, beszédesség.

2010. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szeressen úgy ahogy én-ebbe minden benne van:)23L
2010. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem az hogy legyen illemtudó, meg az általánosabb dolgok amik mindegyik embernél csak alőnyt jelenthetnek.Ja meg hogy lehessen vele beszélgetni.
2010. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!