Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan köszönjek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönjek egy lánynak az első randin?

Figyelt kérdés

mármint, ha vesszük, hogy interneten ismerem meg és ez az első személyes találkozásunk

de általánosságban is érdekelnének a válaszok


kézcsók, puszi, ölelés, stb.?


(16/f)


2010. febr. 24. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hello, Szia, Szevasz! Van nálatok terasz? Tuti befutó :D
2010. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
egy kedves szia, mosoly kíséretében :)
2010. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
tehát akkor fizikai gesztus (puszi, ölelés) nem is feltétlenül szükséges?
2010. febr. 28. 15:28
 14/16 anonim ***** válasza:
tedd ki az egyik golyszlid és mondd meg neki ha bekapja veszel neki egy álomzsigulit egy talicska főddel
2010. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

17:13, ez a kultúra honnét fakad? XDD


am simán szia elég ha még sose láttad, én ennyit tettem, nemvolt gáz, de ennyiben is maradtunk, a végén se adtam neki puszit, és több randi se lesz szerintem, mert én nem akarom, a lány talán szeretné... na mindegy. a lényeg hogy nemkell rögtön pusziszkodni ha még sose láttad, szerintem legalábbis

2010. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Meg kell alázkodni előtte és aztán elmenni vele egy drága helyre. Ott meg kell mutatnod a pénztárcád belsejét. Aztán be kell bizonyítanod, hogy katonaképes kemény férfi vagy.
2010. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!