Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a srácnak, aki szeret, belegázoltam a lelkébe?

Figyelt kérdés
Volt egy rossz pillanatom, és elhordtam fűnek-fának, és nagyon szívére vette, pedig a legtöbb, amit mondtam, nem volt teljesen igaz, maximum részben. Azóta néha beszélgetünk, de látszik, hogy... nem is tudom, olyan gyenge, vagy összetört. Néha próbál jófej lenni, meg humorizálni, de látom rajta, hogy ez nem szívből jön. Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. máj. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Állj a tükör elé, és mond el hangosan háromszor: "Gratulálok magamnak amiért olyan ...... ........ vagyok, hogy azt bántom aki szeret engem."


Mégis mit ??


Beszéld meg vele, kérj bocsánatot többször, mond el hogy szeretnéd visszacsinálni, és szeretnéd ha olyan lenne mint régen, tegyél érte hogy helyrehozd.

2015. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Behalás,én ugyan így vagyok ahogy az a srác.Velem ugyan így viselkedett egy lány és én is ilyen vagyok vele ahogy leírtad.Írj privátot ott tudok pár tippet adni.
2015. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit mondtál róla?
2015. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálhatsz magadnak. Remélem buktad a srácot és soha nem bocsát meg neked. (én nem tenném a helyébe)
2015. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sértődtem már vérig ilyenen. Egy napig üvegesen néztem magam elé, nem igazán vettem tudomást a külvilágról, aztán szakítottam.


Nem biztos, hogy bármi használ.


Ezeket teheted ebben a sorrendben:


Bocsánatot kérsz. Elmondod azt, amit te gondolsz arról, amit te csináltál. A korábban ajánlott hülye .. vagyok ... kezdetű szöveg jó, ha szívből jön. Ne menj bele abba, hogy valamennyire igazad is volt, ez ráér később...


Mondd el neki, hogy tisztában vagy azzal, hogy nem mehet minden úgy, ahogy eddig. Ezért, amíg a srác el nem dönti, hogy mi legyen, legyetek barátok. Nem lógsz a nyakán, hagyod egyedül. Azt nyilvánvalóvá kell tenni, hogy te nem haragszol rá és visszavárod.


Tipikusan a férfiak ilyenkor számítógépes játékot játszanak napszám, a munkába feletkeznek, vagy berúgnak. Ez jó jel. Ha úgy tesz, mintha semmi se történt volna, az rossz jel.


Hagysz neki időt, amíg csendben szenvedsz a kanosszajárásban.


Aztán vagy mejelenik, hogy megbocsát, vagy szakít.

2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!