Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bunkó dolog egy lánytól, ha ezt mondja egy srácnak?

Figyelt kérdés
Na, gyerünk, szórakoztass, unatkozom! - Erre a srác azt mondja: "Értem. Szia." És elmegy? Most tényleg ez bunkóság lenne?
2015. márc. 28. 14:18
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Eléggé. Mondjuk a srác is gyerekesen reagál, de attól még a bunkóság bunkóság marad.
2015. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
Nem bunkóság de egy ilyen után ez a legjobb reakció a sráctól. Én se lennék egy ilyen lányra kíváncsi.
2015. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha csak viccel, akkor nem az

csak egyértelmű legyen, ne értse félre a másik

amennyiben viszont komolyan gondolja... még jó hogy bunkóság

2015. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ki mentel a fiú?

ha random odajönne hozzám egy csaj és ilyeneket beszélne nem tartanám bunkónak, csak egy kicsit nevetnék rajta.

2015. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele óra után és hát én általában olyan fiúkkal vagyok körülvéve akik mindig poénkodnak. Ő meg inkább beszélgetős. És nekem elegem lett a beszélgetésből, úgyhogy ezt mondtam.
2015. márc. 28. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, bunkó dolog.

Ráadásul ezzel a mondattal csak azt éred el egy embernél, hogy megfelelési kényszert indítasz el benne, hiszen fel van szólítva, hogy szórakoztasson. Innentől kezdve az ember be van feszülve, és próbál valami kínos módon valamit hasonlót cselekedni, de általában eredménytelenül.

Ez a "Mondj valamit!" rosszabb verziója. Ebben az esetben is kijön valami kényszeres hülyeség a másik félből, ami talán még a kínos csendnél is rosszabb.

A másik lehetőség, amit a srác csinált. És jól tette! Attól, hogy te poénkodós vagy, ő meg nem, attól még nem kell így viselkedni vele. El kell fogadnod, hogy ő ilyen.

Egyébként is néhány srác olyan poénos, hogy csak csuda...csak épp nevetni nem tudok rajtuk.

2015. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon - függetlenül attól, hogy lány mondja vagy fiú.
2015. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!