Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szüntethetném meg ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szüntethetném meg ezt az érzést?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, 2 éve párkapcsolatban, együtt is élünk. Minden rendben, boldogok vagyunk.

Néha azonban eszembe jut egy másik srác, aki még a párom előtt, 19 évesen tetszett. Nem jártunk, de kölcsönös volt. A legkülönlegesebb ember, akivel valaha összehozott a sors. Bár haragban váltunk el, még így sem tudok neheztelni rá. Kibékülni nem akarok, nem akarom felforgatni az életét.

Most, hogy hazajöttünk pár napra, minden rá emlékeztet, mivel itt éltem, amikor megismertem.


Hogy felejthetném végre el?


2015. máj. 17. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elfelejteni.
2015. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

sehogy

egy kedves emlék

őrizd

2015. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
jó lenne tudni, hogy akkor miért nem... És miért váltatok el haragban???
2015. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!