Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gond lehet, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond lehet, hogy 19 évesen még nem érdeklődöm a lányok után?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg...


Úgy gondolom azért már 14 éves kor körül kezdenek el érdeklődni a fiúk a lányok után. Én 14 éves koromban, még játszottam, gépeztem, elvoltam. Sose mutattam még be szüleimnek lányt, mert sosem volt kit. Mostanra sem érzem azt, hogy szükségem lenne egy lányra. Mindig felvetem magamban azokat az okokat, hogy miért is kellene. Boldog most is vagyok, szóval az miatt nem. Szexre sem vágyom, úgyhogy ez is. Több meg nem igazán jut eszembe. Kamionsoför akarok lenni, szóval nem is igen férne meg egy kapcsolat mellettem, meg ha nincs senkim, nem is kell a megkeresett pénzem másra költeni. Anya is már rákérdezett, hogy mikor szerzek már egy barátnőt, de nyiltan megmondtam neki, hogy nincs szükségem rá. Ezután felkapta a vizet s koviharzott a szobából, mai napig nem értem a miértjét. A kérdést azért tettem fel, mert igaz így is boldog vagyok, meg van majdnem mindenem ami kell, de mikor kimegyek az utcára, vagy felnézek egy közösségi oldalra, azt látom mindig ahogy a 14 évesektől egészen felfelé Mindekinek van párja. Szóval ez valami hagyomány, elvárás, vagy nem tudom. Igazából én csak akkor mennék bele egy kapcsolatba, ha az nem csak pár hónapig tartana, mint a mai kapcsolatok 90%-a, mert annak az ég világon semmi értelme nincsen.



2015. máj. 17. 13:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Egy kapcsolat elején általában nem lehet tudni, hogy meddig fog tartani. Bár te boldognak érzed magadat / és tulajdonképpen ez e legfontosabb/ az ember alapjában társas lény. Amíg meg sem próbálod nem alkothatsz megmásíthatatlan véleményt.
2015. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen csak életre alkalmatlan van nő nélkül.


Anyádnak érzem a reakcióját.

2015. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

1

Köszönöm az értelmes választ.

Lehet társas lény, de nekem barátaim sincsenek, mindig egyedül vagyok. Albérletben lakom budapesten, mert drága lenne feljárni, és nagyon korán kéne kelni, szóval itt vagyok egyedül. Munka után egyböl haza, tvzek gépezek alszok ennyi. ez megy már 2 éve lassan.

2015. máj. 17. 14:12
 4/29 anonim ***** válasza:
25%

Ha a szexre sincs vágyad, akkor naggyon-naggyon szerencsés vagy. Egy gonddal kevesebb. Megszabadulsz a p*na zsarnokságától. :D

Most nehogy már azért keress magadnak nőt mert ez így szokás...ez ugyanolyan, mint hogy a házasságot is kényszernek érzik egy idő után, szerencsére a feministák ezt már lerázták magukról.

Ha jól megvagy, akkor semmi gond.

2015. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Azért csak zavar ez téged, hogy nincsen senkid, ha már felteszed magadnak ezt a kérdést.


Amúgy meg, ha így is boldog vagy, akkor ne foglalkozz Anyukáddal, bár lehet azt gondolja, hogy meleg vagy és azért viharzott ki, hisz ő is akar unokát, de lehet tisztáznod kellene vele, mert én is rögtön arra gondoltam a kérdésednél, csak elolvastam az első sort.


De elkezdhetnél kicsit barátkozni és lehet rájössz, hogy az is milyen jó, ha számíthatsz valakire és erre-arra elmehetsz valakivel.

2015. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Erre innen megmondom a választ, figyelj! :DD

Nem gonbd, nálad eza természetes, mert nem vagyunk egyformák. Neked bizonyára késöbb jön el az az idő, hogy találj egy érettebb lányt, mo9ndjuk 2-3 év múlva.

:)

2015. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát már letisztáztam, hogy unokára tőlem ne számítsanak, azt majd a húgom intézi. És feleségre se. Nem akarok barátokat, senkiben sem szabad megbízni, minden ember egytőle gyig olyan, hogy az ember szemébe nyalizik, a háta mögött meg mindent elhord róla, és amikor szükség van rá sehol semmi, de amikor neki kell valami, akkor meg a sarkadban van. Meg akkor szúr hátba, amikor a legkevésbé se számítasz rá és nem szabad senkitől elvárni, hogy ezeket ne tegye, mert biztos fogja. Minden kapcsolat egy gondforrás!
2015. máj. 17. 14:24
 8/29 anonim ***** válasza:

ha eldöntötted, akkor nem értem miért tetted ki ezt a kérdést, de komolyan..

Mit vársz pontosan, mit mondunk?

Igen, ilyenkor azért már a férfiak 98%-a érdeklődik a nők iránt, a további 2% meg vagy meleg vagy ilyen, mint te.


Ha jól érzed magad, akkor ne érdekeljen más véleménye, de a kérdést még most sem értem....

2015. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem baj! Vannak akik értik.
2015. máj. 17. 14:33
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem gond.


Én is 20 éves koromban vesztettem el a szüzességem. És nem azért mert nem lehetett volna korábban. Egyszerűen nem érdekelt, és annyi más érdekes dolog volt. Az egész teljesen idegen volt számomra, nem értettem miért akarnak velem beszélgetni lányok, mikor nincs semmi közös témánk. Vagyis az eszemmel értettem, de semmilyen motivációm nem volt. Én is láttam, hogy sokszor mennyire irracionális az egész.


Mondjuk édesanyádat megértem. Aggódik, hogy valami gond van veled.


Majd az élet megoldja. Elmész egy buliba és hirtelen új világ nyílik meg. Csak tartsál magadnál kotont. Édesanyádat is megnyugtatja, ha megtalálja "véletlenül" nálad.

2015. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!