Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez számonkérés, hogy megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számonkérés, hogy megkérdezem merre járt?

Figyelt kérdés
Régen a barátnőm tökre tapadt rám, és mindig beszéltünk, mindig tudni akarta mi van velem, és persze ugyanez volt fordítva, de ő kicsit erőteljesebben csinálta ezt. Mostanában alig beszélünk, sokáig eltűnik, írok neki üzenetet, nem válaszol, de látom hogy fent van facebookon. Majd amikor megkérdezem mit csinált, leoszt hogy én számon kérem őt, meg hogy be akarom osztani az idejét azzal, hogy annyit mondok, hogy ha 2 dolog közt van kis ideje miért nem ír hogy mi van vele? Erre elkezdi, hogy én beleszólok az életébe, és őt ez zavarja. Ez tényleg ilyen probléma? Túl érzelmes lennék? Kb leolt, hogy sokat kérdezősködök, holott egyáltalán nem szoktam napközben, de amikor egész nap nem beszélünk és este 11 kor megkérdezem miért nem válaszol, szerintem jogosan akadok ki. Nem tudom, hogy most én vagyok a hlye vagy ő? Élőben meg folyton ölelget puszilgat, és amikor én nem viszonzok annyit, ő ugyanúgy kiakad, hogy miért nem mutatom ki az érzelmeimet?

2015. máj. 6. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Számomra ebből az tűnik ki, hogy ő fontosabb neked, mint amennyire te vagy fontos neki. Amúgy meg az is igaz, hogy nem folyton egymáson lógni, mert az egy idő után idegesítő tud lenni. Tudod, élni és élni hagyni...
2015. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

felnőtt emberek nem facebookon élnek szerelmi életet

és a legtöbb ember nem szereti, ha élni se hagyod

ha akar valamit tőled, amjd jelentkezik

én is szólnékm hogy ne macerálj légyszi

2015. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem, ilyeneket az csinál aki már kezd elhidegülni a párjától
2015. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha en nem irok neki akkor o ugyanezt eljatssza. Elmondta hogy szeret csak neha magany kell neki. Nekem is kell de azert h egesz nap egy szot se beszelunk az mar durva sztem. En is fotos vagyok neki mert kicsit nem foglalkozok vele egybol nekem tamad hog nem is szeretem
2015. máj. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!