Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jól tettem hogy dobtam a barátnőmet? Vagy megoldható lett volna ez a probléma, nézet különbség?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, mert a szexuális nézeteink nem stimmeltek, ő nagyon szerette volna még folytatni, de úgy gondolom így lesz jobb mind kettőnknek.

Én vallási okból házasság előtt nem fekszek le nővel!! Ő ezt nem nagyon akarta megérteni, ezért úgy gondolom nem hozzám való, talán a vallásom közösségében kéne ugyanilyen normális értékrendű lányt találnom.


2015. máj. 17. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos kérdésben nem egyezett az elképzelésetek, akkor nem egymás mellett a helyetek. A következő kapcsolatodban szerintem érdemes lenne minél korábban tisztázni ezt a dolgot, akár még az ismerkedés során.


Ha már te emlegeted a "normális értékrendet", bennem azért felmerült az a kérdés, hogy a te értékrendedről mit mond el, hogy nem úgy fogalmazol, hogy elhagytam a barátnőmet, szakítottam a barátnőmmel stb, hanem "dobtam a barátnőmet".

2015. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Volt már tapasztalatom ilyen kapcsolatban, az első barátommal is ez volt a helyzet.

Megalázó helyzet volt, és igencsak rosszul jöttem ki belőle: én voltam a szemét, aki nem tisztelte az ö vallási meggyőződéseit, meg a felszínes, hogy le szerettem volna vele feküdni.

Szerintem eleve nem is érdemes más helyen ismerkedned, csak olyan gyülekezetben, ahol mindenki olyan szinten vallásos, mint te.

Egyébként pofáraesés lesz a vége, és kétlem, hogy te sérülsz...te mindig takarózhatsz azzal, hogy jajj de az én hitemet nem tisztelte. Miközben arról van szó, hogy mindkettőtök a te hitedet tette volna előtérbe. Hol van ilyenkor a barátnőd véleménye, kívánsága?

Úgyhogy jól tetted, hogy "dobtad".

2015. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!