Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Az második randinkon 4 óra (!!) hosszat csókolóztunk egymással.

Utána viszont rohamosan megcsappantak az "igazi" csókok száma.


Szinte csak egy-egy szájrapuszi egy nap, olyan rendes, hosszú, forró csókok szinte soha.


Szex előtt sem nagyon erőlteti, pedig nekem igényem lenne rá, inkább a nyakamat csókolgatja. Amikor odahúzom magamhoz, hogy megcsókoljam, ugyan hagyja egy darabig, de nem érzem, hogy nagyon viszonozná.


Amikor kérdeztem tőle, hogy mi a gond, esetleg rosszul csókolok, vagy akármi más, azt mondta, hogy a rendes csókoktól erekciója lesz mindig, ezért nem csókol meg úgy. Viszont nekem ez ellentmond a szex közbeni viselkedésével... :/


Mi lehet a probléma?


22/L (24/F a párom)


2015. máj. 17. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Az második randinkon 4 óra (!!) hosszat csókolóztunk egymással"


Ha elosztod 4 hónapra, nincs okod panaszra.

2015. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De annyira jó volt, néha igényem lenne egy kis ismétlésre. Nem azt mondom, hogy megint 4 órát kell csókolóznunk egyhuzamban, de azért egy laza 1-2 perces csókolózás jól esne heti egyszer-kétszer.
2015. máj. 17. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Fura... Ha abban a 4 órában pedig oda tette magát, akkor nem értem én sem. Nekem 2 éves a valamilyen jellegű (most az nem számít milyen) kapcsolatom, de ahányszor szeretkezünk, 80% ban csókolózunk is közben. Pont úgy, mint az elején.

Nem akarlak elkenni, de ÉN akkor nem akarnék csókot, ha már nem érzek annyira sokat a másik iránt... Azért remélem nem így van. Ez lehet egy probléma, nem is kicsi.

De amit ő mond, az így olvasva is butaságnak hangzik.

Sajnálom hogy ezt írtam, de nekem ez a véleményem erről.

2015. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a csókon kívül máshogy kimutatja, hogy szeret. Rengeteget ölelget, simogat, masszíroz...egyszerűen csak ez, ami kimarad, és nem értem, miért. :/
2015. máj. 17. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a feltetelezesert, de nincs rossz szajszag vagy szajgond, elotte egy rago befigyel a biztonsag kedveert?
2015. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, ezzel biztosan nincs probléma. Fogorvosnak tanulok, extrán ügyelek a szájhigéniára.
2015. máj. 30. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
ki kell próbálnom, h hogy csókolsz, h megmondjam, h baj van-e veled. :) szopással nincs gond véletlenül??? :D (bocsi a rossz viccért)
2015. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!