Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtassak a helyzeten?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak a helyzeten? Hogy kommunikáljam le, hogy észbe kapjon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a srácot, együtt is vagyunk. Viszont egy ideje túlságosan kifejeztem, hogy mindent megtennék érte. Azóta látványosan hanyagol (ha keresem nem veszi fel a telefont, ahhoz képest, hogy előtte minden nap beszéltünk, ő keresett!, most kb heti egyszer vagy kétszer hajlandó beszélni). Tudom, hogy azért, mert túlzásba vihettem a dolgot. A lényeg: én már a szakításon gondolkozom, mert annyira nem foglalkozik velem. Ez sajnos nem kapcsolat így. Tudom, az lenne a legjobb, ha egyenesen ezt így megmondanám, de azon csak kiakadna, nem lehet vele normálisan beszélni. Emellett megint az jönne le neki, hogy túlságosan küzdök a kettőnk között lévő dologért. Szóval hogy érhetném el, hogy egy kicsit észbe kapjon? Nem akarom elhagyni, nem fogok utána futni, de szeretném, ha észbe kapna és nem venné annyira készpénznek, hogy vagyok, illetve ne azon legyen, hogy leépítse, hanem egy kicsit dolgozzon értem. (Igazából ennyire csak mostanában harapózott el a helyzet.)
2015. máj. 17. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kirpobalhatnad h leultok megbeszelni ezt es megmondod h szakitani szeretnel mert neked ez igy nem jo..megvaltozott eddig nem.ilyen volt..tobbet nemkell mondani ha nem akarsz..lehet igy eszbekap
2015. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csapj a tarkójára kérdezd meg akare egyáltalán változtatni mond el h mire számíthat de aztán tegyél és úgy ne csak mond
2015. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 To7ka ***** válasza:

De ez egy picit már késő, nem?:/ Egyrészt nem tudod mivel tölti a napjait, ha simán nem veszi fel a telefont és kevesebbet foglalkozik Veled. Általában egy pasi szereti bebiztosítani magát, ha sok vagy neki ez már orosz rulett (az érzéseiddel), hogy talál(t)-e valaki mást míg lassan haldoklik a kapcsolatotok. Ha nem, akkor egyszerű, ne keresd, foglald el magad, csinálj egyedül programokat. Ha észrevette hogy problémátok van beszéld meg vele "Ez mehet így tovább ha nem vagy nyitott megbeszélni és megoldani, egyikőnk se keresi a másikat, de nem sokáig lesz értelme. Mond el a problémáid, és döntsd el most szeretnéd-e megoldank őket közösen"

Kb..

Ha talál(t) valakit, akibe kapaszkodhat, bármit csinálsz csak neki adsz több teret a kibontakozásra és magadat szivatod. Érzelmileg, durván..:/ Szerintem könyveld el, hogy elszúrtad. Egy egészséges kapcsolatban nem jó túlzásokba esni, valakinek idővel az tényleg túl sok lesz. Éld meg mint tapasztalatot, legközelebb egy sráccal aki jobban hozzád illik már nem követed el ezt a hibát (és jobban válogatsz, elég pocsék h nem alkalmas megbeszélésre..)

2015. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni,visszavonulsz a színpadról.Nem veszed fel egyből a telefont,nem írsz egyből vissza üzire,nem jelentkezel nála.Aztán meglátod mennyire hiányzol neki,mennyire keres.Ha sehogy,akkor vége.
2015. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!