Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkosságot emleget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosságot emleget a barátom szakítás után, mit csináljak vele? Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

ne foglalkozz vele... aki beszél róla sosem teszi meg...

ha meg igen... hát... hulljon a férgese... mivel szakítottál vele onnantol semmilyen felelösség nem terhel téged ez csakis önhibájából elkövetett gyökérség semmi több...

2015. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:
100%

semmit

ha foglalkozol ezzel,a végtelenségig fog érzelmileg"zsarolni"

2015. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
te ismered és te tudod mennyire depresszív ember vagy sem, ha jóban voltatok a szüleivel szólj nekik, hogy figyeljenek rá kicsit jobban oda, nem tarthat lelki terrorban...
2015. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Beszélj a családjával, barátaival hogy legyenek mellette, mást nem tehetsz.
2015. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit nem kell csinálod, ő pedig azt csinál, amit akar. Legfeljebb felhívod a szüleit, hogy akadályozzák meg az öngyilkos hajlamú fiúkat.
2015. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ettől még ne maradj vele.
2015. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem olyan könyű ám meghalni!

Állj ellent a zsarolásnak!

Én nem mondtam majdnem megtettem. De utolso pillanarban elrántottam a kormányt!

2015. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben és semmit nem csinált.

Bár mikor azzal fenyegetett a drága volt barátosném, hogy ha nem beszélek vele akkor megvágja magát az összetört tükörszilánkkal és azt tényleg meg tette.

De ne engedd, hogy ilyennel zsaroljon, mert kicsi rá az esély, hogy meg tegye. Ahhoz nem lenne elég bátorsága.

2015. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Voltam igen írj ha gondolod.
2015. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, de ne engedd magad zsarolni. Mindenkinek a maga életéért kell felelnie. Az nem rossz ötlet, ha szólsz esetleg a szüleinek, de ennyi.
2015. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!