Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas? Aszonykam sajnos gyereket akar agondom ezzel az hogy en nem egyszeruen maga a gondolattol is elhanyom magamat hogy a hasaba lenne az meg hogy megfogni meg ilyenek felejtos nekem.

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 02:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Korábban kellett volna egyeztetni a gyerekvállalási terveidet. Vagy gyereked és feleséged lesz, vagy egyik sem, választhatsz.
2015. máj. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
mi ebben az ijesztő? gondolhattad volna, hogy egy idő után erre kerül sor, ha már régóta vagytok együtt, ha meg rövid ideje akkor simán megmondhatod, hogy t erre még nem vagy kész, ha így döntöttél sajnos jobb ott hagyni most mint később. de azért gondold át miért lenne rossz egy baba, rengeteg örömet hoz az ember életébe. ha viszont nem vagy rá kész, mondd el neki, beszéljétek meg őszintén egymás között a dolgokat!
2015. máj. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 B.I.G ***** válasza:
7%
Minden esetre ne beszéljetek rá egy ilyen nőt a gyerekre.Ha nem szeretnél babát akkor ne vállalj.Bár modujk az én meglátásom az hogy pont 30 ig bezárólag egy párkpcsolatban azért már 1 gyerek 30 ig kell aztán ,ég 35 ha belefér még egy de utánna már semi képp akik 35 felett válalllnának gyereket nem engedném.Egyerűen gondolj bele a fiad lesz 20 te 65 tuti hogy nem fgotok úgy ki jönni mint apa és fia.Sok emberrel találkoztam életem során akiknek idős szülei voltak és mindel beszélgettem ez ügyben és semelyik gyereknek sem volt jó hogy nem tud egy redes kapcsolatot ápolni a szüleivel.Egyszerűen akkora a kor differencia,hogy sok mindent amibe a bele nő te még csak fel sem fogod és ezért nem jöttök ki az egész életben.Mind1 is ha te úgy érzed nem akarsz babát akkor ne vállalj.Mert egy nem szívből jövö baba(kényszer) nem fog boldogságot okozni sem neked sem te a babának,hát az meg nem jó.És ha az én privát véleményemre vagy kiváncsi azért a párod helyében én kicsit felráználak hogy tárj észhez
2015. máj. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
BIG és aki 35 felett találja meg a párját, az Igazit? HuszonX évesen gyereket kellett volna vállalnia egy tutira elválós kapcsolatban?
2015. máj. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Big..



Abban igazad van,mhogy az ideálisz 30alattt van.. De azért ne túlozzunk..



Akikkel te beszéltél, egy masik világban nőttek fel.. A "mi" szüleink idejében ha 25-ig nem szült valaki, akkor az már bajos volt.. Más cilág volt..


Másrészt ha visszábbmész a nők, amikor még nem 1-2 gyereket vállalltak be, akkor hány éves korukig szültek? (Nagyim 43 évesig, dédim 40 évesig, pedig már unokája is volt)


Jah és a kérdező férfi, és azt sem tudjuk mennyi idős, úgyhogy nem etem a válaszod.

2015. máj. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Big, meg szerencse, hogy a gyerekvallalast nem veled kell engedelyeztetni... Nagy marhasagokat hordasz itt ossze.

1: "30 alatt kellene egy gyerek": miert is? Az oke, hogy 30 alatt idealis biologiailag, de amikor ezt meghataroztak, akkoriban meg nem volt ennyi vitamin, ennyi magzatvedo es magzat immunerosito keszitmeny, mint manapsag. Szinte az osszes ismerosom 30 felett szult, makk egeszseges gyerekeket.

2: 35 utan nem engedelyezned :D ez vicces... A ferjemet 40 valahany evesen csinalta az apja, tok jo kapcsolatuk van! Sot, az anyja is betoltotte a 40et, amikor szult. Mind a kettovel kozvetlen, bizalmas, barati kapcsolata van a paromnak. Sogornom 37 evesen szult eloszor. A vilag egyik legjobb anyja es irigylem a kapcsolatat a gyerekeivel! Peldaerteku elottem. Jovore szeretnek babat, 28 eves leszek, tehat 30 alatt, de ha nem jon ossze, akkor sincs semmi. En ugy vagyok vele, hogy ha 10 even belul osszejon, akkor jok vagyunk es 2 siman belefer akkor is, ha a 30as eveim vegen szulom az elsot.

2015. máj. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 B.I.G ***** válasza:
0%
oké hogy makk egészséges még,majd nézd meg 25 évesen.Igen vannak vitaminok.Meg nézd meg mit eszel.Régen húst ettél most veszel 2 kiló combot mire megsütőd jó ha egy marad régen a két kilóból lett egy félkiló zsír és ott marad a többi húsnak,most mi is lesz vele?lefő róla a víz meg ugye sok steroid amivel felpumpálták,nézd már meg a kenyeret.Nem tudom de én havonta azért elmegyek Eger mellé hogy vegyek egy nagy paraszt kenyeret mert nem lehet kenyeret kapni sehol ez nemkenyér mindnefél felturbósított szarokat eszünk meg azt hiszed kapod az immunerősítőt meg hasonlók.Nem fogok itt senkit sem téritgetni meg hasonlók.Szüljétez 35 40 felettis a gyerekeket csak ne ide mert én itt szeretnék élni menyetek ki amerikába ott mind1 szüld emeg oda ott ugy olyan buták az emebrek.Én nem tudom kimegyek az utcára és nem látok fiatal melósokat,minde vagy munkanélüli vagy irodista vagy kiemgy külfölrde mind1 csak nehogy meg kelljen fogni egy szerszámot a tollon kívűl és azzel kelljen valamit csinálni.És ez pont az iylen szülők és annak köszönhető 35felett szüli meg a gyereket.De most belegondolva nem baj nekem lesz csak jó majd a bemegyek szülőire megkérdezem ott hogy miért nagyszülők jöttek el?Nem normális 30 felett szülni az első gyereket.És ezt 2 orvos barátom van a két rovos barátommal rágtuk át még 4 éve és ők diplomás doctorok nem egy emebrke aki felteszi a kédést az inteneten mi a megoldás címszóval.Szóval ti csak szüljétek a krocsokat mert bocsánat más szót nem találok rá szüljét a génhibás gyerekeket 70 évesen is azt majd felneveli a 15 éves bátyja.Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz ezzel haladunk elörrőébb.
2015. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 B.I.G ***** válasza:
0%
de nehogy elpazarolj a gyerkerea zéletdből 1 pecrcet sem.CSak akkor megkérdem te minek élsz magadna?XD és ami?mire jómi a cél és mibetelejedikbe?Kár hogy beszüntették a leérthegyről való hülyemeberk leldobálását.Mind1 ezért is vagyink meberek külömbözünk hál istennek csak a buta meberek nagy rásze amrekiábn él.De már kedem elfogani hogy európába is van olyan aki nem tudja mi az hogy méter,és elképelni sem tudja miaz hogy rendes mértékegység nem valamihez viszonynít.Bocs elkalandoztam.Mind1 is csináld a gyeket 40 felett de tudj róla hogy sokkal hátrányosabb helyzetben fog élni és biztos hogy nem lesz olyan egészséges,tehá nagy a vallószínűsége allergiáslesz tejérzékeny stbst.És és sokkal nagyobb hajlama strókra szívrohamra érdenszeri elzéródásokra a hirtel halált okzó minden nemű elhahálozásra.Szóval a h a gyerekd 40 évesn meghal mondjuk egy szívrohanba,és otthagyja a 2 éves kicsit mert így nevelted hogy 35 felett rá ér a gyerek az egészséges anyukára kit a szülei időben potytantottak világra.Akkor azt kisbarátom csak is magandak köszönheted és akkro majd eszedbe fogok jutne remélem.Na ennyi szervusztok
2015. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Big, ne haragudj de értelmetlen a felháborodásod. Szerintem nagyon sokaknak az az álma nőként, hogy 30 alatt szüljenek. Nekem is, de ha egyszer nem megy, akkor nem megy. Féléve dobott ki az ásó-kapa barátom, akivel már az esküvőt terveztük, mert hogy szerinte megváltoztam így pedig már nem akar. Köpni-nyelni nem tudtam erre, közös ismerőstől kiderült simán csak beijedt, hogy már több csajt nem fűzhet be, mivel "csak" 27 éves és 22 éves korunk óta együtt voltunk. Én 26 vagyok, most ismerkedem egy sráccal. Vajon szerinted mit szólna ha közölném, hogy van 2 éve elvenni, mert 29 éves koromig teherbe akarok esni, szerintem fülét farkát behúzva menekülne.


A szüleim 20 évesen házasodtak, engem 21 évesen szült anyukám és 27 éve boldog házasságban élnek, nekik szerencséjük volt. De a saját szájukból hallom, hogy megvan mind a két típusnak a hátránya. Az én generációm nem tudja elszánni magát az elköteleződésre, mert még "élni" akarnak. Az ő generációjuk elszánta magát, aztán 40-45 évesen jön a kattanás, hogy nem éltek és válnak. A családi ismerősök közül minden második elvált vagy félremegy. Inkább szülök 30 felett de nem akarok életem végéig egyedül maradni vagy egyik pasitól a másikig "szaladni" egy gyerekkel, akit azért vállaltam be, hogy még 30 alatt szüljek és biztosan egészséges legyen. (de vajon tényleg egészséges lesz az én esetemben is? A statisztika nem egyénekre van lebontva hanem átlagra. Mi van ha én vagyok az, aki 20 évesen is tudott volna beteg gyereket szülni?)

2015. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Bignek az írása alapvetően olvashatatlan... Ha már ennyire kiáll egy eszme mellett, legalább olvashatóan írná le.


Én 25 éves vagyok, és eszem ágában sincs szülni. Se karrierem, se saját lakásom. Minden amit fel tudok mutatni, egy hitelmentes autó, és egy kutya. Meg egy olyan munka, honnan most megyek vissza a szakmámba. Egyáltalán nem vágyom gyerekre még legalább 10 évig. Sőt, az se biztos, hogy egyáltalán akarok, bár a párom jelezte, hogy ő egyszer szeretne.

Viszont kövezzenek meg érte a normális értékrendű emberek, hogy nem akarom magam mással eltartatni, teljes értékű ember akarok lenni egymagam is, legyen karrierem, jól fizető munkám, legalább saját albérletem, és tudjak gyűjteni házra. Ha ebbe a párom is belead, nagyszerű... de legyek képes rá egyedül is.

Csomó ismerősöm egykorú velem, 30+os pasikkal házasodnak, szülnek gyereket, de ha a pasi elhagyja őket meg vannak lőve, mert egy érettségivel csak szalag mellé veszik fel őket. Akiknek van esetleg szakmájuk sem találnak munkát, mert nincs gyakorlatuk benne, arról már nem is beszélve, hogy az egyedülálló gyerekes nőket a cégek se fogadják szívesen.


Szóval én köszönöm a sztereotípiát, de én nem a gyerektől leszek boldog. Az én életcélom, hogy legyen egy boldog párkapcsolatom, egy sikeres munkám, lakásom és kocsim. Ha ebből mind pipa, akkor lehet új terveket szövögetni.

2015. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!