Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas? Aszonykam sajnos gyereket akar agondom ezzel az hogy en nem egyszeruen maga a gondolattol is elhanyom magamat hogy a hasaba lenne az meg hogy megfogni meg ilyenek felejtos nekem.

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 02:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves krédező húzz kotont a farkadra,és akkor tuti nem lesz baba!
2015. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 B.I.G ***** válasza:
0%
Ez a saját diplimátok.Én 12 évesne már simán jártam felnőtt dizsibe mert annyinak néztem ki 13 éves korom óta dohányzom drogoztam ittam csajoztam éltem egészen 20 éves koromig bőven kiéltem magam elhiheted aki nem így tett az egyenes hülye.Az én szüleim 31 éve vannak együtt mint írtam sokan igen szétmennek de azért mert nem jól vlásztjátok meg a társat hát akkor ki tehet én?nem.Nem tehetek róla hogy a te generációd nem tudja magát elhatároztni talán azért nem tudja mert nem kaptatok rendes nevelést.én 8 év alatt buliztam annyit mint más 20 év alatt és még is megtaláltam azt akivel lefogom élni az életem.Ez így működik mióta világ a világ az hogy van aki szerencsés ügyes jobb a szűrője,vannak kevésbé ügyesek szerecsések és olyanok is akiknek nincs is rotálya mert anyira mind1 neki csak valaki legyen.Na erről sem tehetek.és arról sem kit hogy nevelnek fel(és ezzel senkinek a nevelést nem akarom ócsárolni,szó sincs ilyesmiről)szóval ne háborodj fel hogy bántom a szüleidet mert eszembe sem jutott.Mondom engem nem zavar hogy micsináltok leglább az én gyerekem elől nem lesz elszívva a levegő ennyi,mert a tieitek 40 50 évnél többet biztos vagyok benne hogy nem fog élni ennyi.Én igen inkább élnék egyedűl egymagam egy gyerekkel mint hogy 40 évesen jöjjen az első és talán fel sem tudom nevelni mert elpuszulok.Bajok vannak itt úgy látom teljes usa,de akkor lehet oda menni,menyjetek ott is ilyen önzőek az emberek.
2015. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkérdés az egyik legfontosabb kérdés. Ha ebben nem tudtok egyezni nincs közös jövőtök.
2015. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne legyél büszke annyira arra a jó nevelésre..

Ha egy gyerek 13 évesen iszik, fpdohányzik "él" akkor az minden csak nem jó.. De meg csak nevelést sem kapott..

Mielőtt a nyakamnak ugranál, nálam az élés nem ezt jelenti ( habár én is buliztam ittam és dohányoztam is, de nem 13 hanem 19 évesen.)

Férjhez is mentem, bulizni ma is bulizok, és ha gyerekünk lesz is fogok( szüleim is mindig mentek diszkó még amikor 10-en éves is voltam)

De nem lezs 30alatt ygerk, nagy szívfájdalmam, már 24 éves korom őta alig várom, hogy lehessn..

Az anyagiak, mert a semmire nem vállalok gyereket, ma már nem úgy van, mint 30 éve, hogy tudtam, hogy holnap is lesz állásom.. Sajnos..

Nem qlarok házat, autót csillivilli mindent a gyerek előtt, csak egy kis biztonságot..


Egy a baj, hogy nem latod meg a másik embert, csaka. Saját veleményedet...elég fafejű ember lehetsz...



Kérdező, ahogy az utolsó írja ha ebben nem egyeztek, akkor minnel hamarabb menjetek szét, hogy az asszonykádnak legyen ideje új párkapcsolatra, hogy gyerke lehessen..

2015. máj. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Big, mar ne is haragudj meg, de eloszor meg azt gondoltam, hogy erdemes veled vitaba szalni, de most a helyesirasod es a fogalmazasod alapjan (arrol mar ne is beszeljunk, hogy mekkora marhasagokat irsz) rajottem, hogy tok folosleges veled foglalkozni. Egyszeruen buta, tanulatlan vagy. Egyertelmuen lejon az irasaidbol es a botranyos helyesirasodbol, hogy a 8 altalanost is csoda, ha sikerult elvegezned. Ilyen buta embernek inkabb nem magyarazok.

A vilag sajnos nem azert tart ott, ahol, mert az emberek 30 korul szulnek, hanem azert, mert ilyenekbol, mint te, rengeteg van... :( jo, hogy fiatalon szult teged az anyad, csak az a baj, hogy nem foglalkozott veled es nem nevelt beloled ertelmes embert. En 30 evesen fogok szulni, de garantalom, hogy nagyon oda fogok figyelni arra, hogy olyan gyereket neveljek, aki tud irni es a magyar nyelvet onkifejezesre fogja majd hasznalni, nem csak szavak ertelmetlen katyvaszat fogja osszehordani, mint te!

2015. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#16-os...

Ne is foglalkozz vele, engem privátba ócsárolt, mert 25 évesen inkább a biztos anyagi hátteremre koncentrálok, mint a gyerekre :) Én kapásból le is tiltottam. Nem tartom értelmes embernek, pedig szerintem én is észérvekkel támasztottam alá az álláspontom :)

De tudod: ne szállj vitába a hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintükre, és legyőznek a rutinjukkal ;)

2015. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 B.I.G ***** válasza:
0%
XD bírom az ilyet nem is tudod ki vagyok de leírsz mert nem tudom sorba ütni a betüket a kis tabsz/ron.Taps.Ha nem lennének ilyen emberek mint én akkor csak csóró sz/r but csöves emberek lennének megy olyanok akik felől az emberiség kihalhatna ezek szerint.8 általánosom segítek meg vanXD.Figyelj te mit tudsz felmutani én nem tudom sorjában beütni a betűket vagy egyszerre többet ütök le mint kéne mivel 2 szer nagyobb az ujjam mint az a fos amit ütögetni kell.Na szóval én szívesen találkozom veled személyesen és bebizonyosodhatsz róla:28 A páromal élek a saját házunkban amit idén fogok befejezni,a két kutyámmal és az egyik barátommal aki magát sajnos nem képes eltartani én segítek rajta mert a barátom és szeretem és nem fogom hagyni hogy földönfutó legyen.Most tervezük a babát.Autónk van,motorom,komoly óráim(több millió forint értékben,mivel a bolodja vagyok) ékeszekrek márkás ruhákba öltözünk.De nekem nincs 8 álltalánosom és én nem tudom mi az élet igaz?Hozzá teszem nem apuból anyuból sem a bank adta(szegény írás és fogalmazás zavaros bignek).Én nem teszek ki ide kérdéseket vad idegen embereknek már ez egy hatalmas vicc,hogy valaki interneten kér segítséget tök vad idegen emberektől.Főleg ilyen hatalmas problémák megoldására.Én azért járok ide mert jókat vígadok közbe ben elszívok egy jó cigit és nevetek az emberek nyomorult kérdésein.Illetve a frappáns válaszokon néha bebe írok valamit ennyi.És én éltem k/rva sokat rám nem mondhatják azt hogy 75 éves koromra átaludtam az 1/3 át az életmnek.Megjártam már mindeféle élethelyzetet,kertültem már nagyon sok fajta szituációba.Szokták is mondani a haverok hogy annyi mindent megéltem már mint egy 200 éves ember.Én nekem vannak tapasztalataim mert már kicsinek megindúltam mert nagyobb voltam mindíg mint a korosztályom és akkor előnyt jelentett az idősebb kinézet(Anyukám el mert engedni 13 évesn felnőtt diszkóba a felnőtt barátanimmal mert volam 184 cm és 120 kg te p/cs).Szóval te miből meríted a válaszodat mit tudsz felutatni mi alapján próbálsz itt kos mebert játszani pedíg te is csak tévhiteket kergetsz magadban mikor azt képzeled inteligens vagy.Nem,csak ennyi idő alatt sikerült összeraknod egy 16 soros (vagy nem tudom mennyi)épkézláb választ.Taps.Én tudok ütemre rímbeszedve egy témáról beszélni akár husszú perceken kersztűl te pl képes vagy ilyenre?A szókincsed meg elég ramaty szóval mielőtt tényleg el kezded pocskondiázni a másikat kérdezd meg tőle mi a helyzet te szúnyog.
2015. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 B.I.G ***** válasza:
0%
Jaj de igen és büszke vagyok a nevelésemre én vagyok vlahol vagyok veleki neketek meg nics barátaitok sem mert ha lenne gondolom nem ide tennétek fel iylen kérdéseket.Illetve nekem meg van majdnem mindnem amire vágytam neketek meg csak problémátok van.Szóval én büszke is lehetek köszönöm
2015. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 B.I.G ***** válasza:
0%

17#

hA NEM VAGYROK TISZTÁBAN A SZAVAK JELENTÉSÉVEL AKKOR NEM IS FOGJÁTOK MEGÉRTENI AMIT ÍROK.

Azt írtad pocskondiáztalak hét belinkelem ide mi is volt az"25 évesen jó sok mindened van hát figyelj a semmire én sem csinálnék gyereket.Csak ha nincs semmid és már leélted életed első harmadát húzz bele mert ötven évesn lesz sajátházad akkor má sokat nem fogod élvezni XD"na szóval ez nem pcsokondiázás csapj fel egy magyar értelmező kéziszótárat és járj utána.

2015. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 B.I.G ***** válasza:
0%
Annyira mélyreható következtetést tudtál levonni anyukám hogy nevelt egyetlen hozzászólásomból XD engem igen jól nevelt te mit tudsz felmutatni 28 évesen?Megkérdezhetem.És mai napig foglalkozik velem,ha valami olyan a problémám én az anyukámhoz fordulok nem az interneten kérdezek meg van idegen emebreket molyagyú.
2015. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!