Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gázul érzem most magam, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Rámozdultam anyám legjobb barátnőjére, és pár nappal az eset után anya tök furcsán kezdett viselkedni velem. Olyan, mintha megtudta volna, vagy nem is tudom. Tök gázul érzem magam, mit tehetnék?17/f
2015. máj. 6. 16:30
 1/8 Umaku ***** válasza:
Semmit. Huzd meg magad. Mi a fenének mozdultál tá?
2015. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sokszor van itt nálunk, és tetszik is, nem olyan idős, jól néz ki.. Meg belegondolni is jó, hogy ...

De hát ez most nagyon tré..

2015. máj. 6. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Most már nem tehetsz mást csak ima, ima, ima!


El ne cseszd! Anyáddal kapcsolatban csak lelkiismeret furdalásod van a Nő nem szólt semmit!

Örül hogy tetszik neked! Hadd szóljon a Rock and Roll

2015. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért hány éves a barátnője?
2015. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
40, de nagyon fiatalos, ad magára
2015. máj. 6. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ciki :D


De ne aggódj miatta, nem lesz semmi következménye. Próbálkozni muszáj. Ha sikerül, te leszel a suliban a legnagyobb király.

2015. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szólt neki, Ilyenkor csak mindenben azt látod, hogy anyád tud valamit, és fúúúdefura....
2015. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy egyre jobban azt érzem hogy kell.. De van férje, és egy 21 éves lánya.. De egyszerűen nem tudok nem gondolni rá..
2015. máj. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!