Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az tetszett meg neki amilyen vagyok miért akar megváltoztatni? (tapasztalatokért zöld kéz)

Figyelt kérdés

A barátomnak az tetszett meg bennem :

hogy kihivás voltam,

nagyszáju (nem alpári modon)

kiállok magamért,megmondom a véleményemet.

Ehhez képest összejöttünk és megakar változtatni hogy papucs legyek. Nem kÉpes kompomisszumot kötni, csak az van amit ö akar vagy veszekszünk. Ö nem ezt az oldalát mutatta nekem az elején nem ebbe a viselkedésébe szerettem bele. :( miért nem tudja elfogadni amilyen vagyok,miért akar belölem papucsot formálni?(mondván hogy az összes nöje is elöbb utobb belement hogy az legyen amit ö akar)

22L


2015. máj. 20. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az összes többi nője belement abba, amit akar, és mára már mind ex.. Sajnos van egy ilyen típus, aki keresi a kihívást, aztán megküzd vele, igyekszik megtörni a másikat, hogy mégis ő legyen az úr, közben megfosztva a társát azoktól a tulajdonságaitól, ami azzá tették, akit megismert. Ezek után "én nem ilyennek ismertelek meg" kijelentéssel továbbáll a következő kihívás felé. Ha nem képes kompromisszumra, akkor ne vesztegesd mellette az időd, nagy valószínűséggel ő abba a típusba tartozik, aki nem alkalmas párkapcsolatra. Egész életében hajkurászni fogja a nőket, hogy aztán átformálja, és eldobja. Aki már alapból papucs, az nem érdekli, mert nincs benne kihívás.
2015. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az emberek gyakran beleszeretnek valakibe, akinek olyan tulajdonsága van, ami egyszerre vonzza őket, és annyira nem is vonzza (pl tipikusan ilyen tud lenni, ha valaki határozott, kiáll magáért, megvan a véleménye a dolgokról, de sok másik hasonló akad még).


Ilyenkor kezdődik az a játék, hogy szeretlek, mert ilyen vagy, de inkább változz meg. A végén pedig vagy nem ér célt, és felőrlődik a kapcsolat, vagy célt ér, és rájön, hogy ő nem is abba a szótlan és sótlan csajba/pasiba szeretett bele, amit csinált belőle, így keres megint egy izgalmasat, és kezdi megpróbálni átalakítani...

2015. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ebben nem tud megváltozni, azt akarja, hogy ő legyen a domináns fél. Sajnos vagy megszoksz, vagy megszöksz:/
2015. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazábol szakitottam már vele csak fáj az egész és "biztos"akartam lenni benne hogy attol hogy most szörnyó az egész még hosszutávon jobban jártam igy..köszönöm a válaszokat zöld ment :)
2015. máj. 20. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted,hogy szakítottál.Ha nem lehetsz önmagad szar lesz az életed.Amit elvártál volna tőle az teljesen normális igény volt,ne sajnáld,hogy vége lett.
2015. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Adri+ ***** válasza:
Az nem megváltoztatás, hogy naci helyett szoknyát hordjál, hogy káposztalevél mellé tegyél tojást és sült husit is. Hiszen sok dologban, kimondatlanul ő is kedvez neked. Ennyit ér meg neked a másik, akkor nayon sajnállak. Ez ugyan is a legtöbbször elkövetett hiba a spinéktől. Aztán tudod..
2015. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A megváltoztatás alatt azt értettem hogy nem volt képes velem kompromisszumot kötni semmiben vagy az volt amit ö akar vagy nem találkoztunk. Pl csak akkor taliztunk ha ö rám ért, csak akkor taliztunk ha én mentem hozzá..ha ezekbe nem mentem bele nem taliztunk. Nekem ö még mindig fontos sokat jelentett nekem. De nem akartam papucs növé változni,olyanná akiket mindig lenéztem.. :/
2015. máj. 21. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
En hamarabb kirugtam volna ezt a pasast. Nem kezelt egyenlo felkent. N
2015. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az elején nem igy viselkedett..akkor jött hozzám,kedves volt,aranyos :) ugye a beetetés..:/
2015. máj. 21. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!