Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Ha egy lány elsirja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy lány elsirja elöttetek magát azért mert szakitani akar? (garantált zöld kéz bármilyen véleményért)

Figyelt kérdés
Ha egy lány szakitani akar veletek (2 honap után)mert hogy ugy érzi hogy a kapcsolat elején megtettetek neki mindent most meg semmit, meg ugy érzi hogy ö nem fontos, meg ugy érzi hogy nem akartok vele lenni. és ez miatt elsirja magát és mondja hogy szakitsunk mert neki több kell (de végül veletek marad mert szeret titeket igaz kimondva még nem lett de tudjátok) akkor az a véleményetek hogy csak hisztizik?? Öszinte véleményeket kérek senkit sem fogok lepontozni:)
2015. máj. 17. 12:16
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
79%
először normálisan kellene ezt megbeszélni,mert lehet hogy a srác nem is érzi,hogy gubanc van a viselkedésével
2015. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 To7ka ***** válasza:
80%
Nagyon rosszul esne a derült égből hiszti!:/ Ha nem kommunkált velem a lány hónapokig, és utána váratlanul kapok egy sírós szakítós jelenetet, akkor én megpróbálnék leülni Vele megbeszélni mindent, a problémáit, a váratlan hiszti okát, és megkérném nagyon türelmesen, hogy ilyet soha többet. Folyamatában beszéljük és oldjuk meg a problémáinkat. A második ilyennél szakítanék. Ha valaki csak az utolsó pillanatban sírással szakítással fenyegetve lestresszel, akkor köszönöm távoztam..:) akommunikáció csodákra képes! A hiszti semmire..
2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Két esett áll fent, tegyük fel hogyha szeretem őt:


Akkor én szívem lelkem(mondjuk az nincs) beleadnám, hogy boldognak érezze magát, és ne sírjon többet ilyen miatt.


Tegyük fel, hogy csak vele voltam mert nem volt más, hátha beleszeretek majd..:


Nem sikerült 2 hónap alatt, akkor azt mondanám, hogy legyen vége és találja meg aki hozzá való és szerelemből szerei majd.



Egyébként meg nem gondolnám hisztisnek nekem is rosszul esne, ha azt érezném hogy akivel együtt vagyok nem tenne a kapcsolatét meg értem sok mindent, csak úgy elvagyunk.

2015. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De elötte is probált kommunikálni csak ellett intézve annyival hogy ne hisztizz meg ne most..
2015. máj. 17. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem gondolom, hogy az hiszti, ha valaki elmondja a párjának a hiányérzetét vele kapcsolatban, de sőt, még a sírást sem tartom hisztinek.

Mondjuk a férfiak gyakran elintézik azzal egy nő kommunikációját, hogy ez csak hiszti, és nem kell vele foglalkozni. Ha valaki szereti a párját, akkor odafigyel rá, már eleve el sem jut a kapcsolat odáig, hogy a másiknak a szakítás jár a fejében, és sírva fakad miatta, de ha mégis, akkor ezen inkább elgondolkozni kéne, és nem rálegyinteni. Mondom, abban az esetben, ha szereti.

2015. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld köszönöm a véleményeket.:)
2015. máj. 17. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy Ne hisztizz nagyon rossz válasz.

Sajnos egy férfinak tudni kell különbséget tenni: mikor hisztizik a barátnő, és mikor bántja valami komolyan.

Ehhez nagyon figyelni kell rá.

És ezt te tudod legjobb eséllyel megállapítani.

2015. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Két hónap egy kapcsolatban semmi. és ha már az elején nincs kommunikáció,és probléma kezelés,megette a fene az egészet. Főleg ha a fiú ezt hisztinek véli.
2015. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én őszinte véleményem az, ami inkább kérdés, hogy komolyan annyira fontos a "zöld kéz" bármilyen véleményért???
2015. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek adtam zöld kezet mert véleményeket kértem. És bárkinek bármi a véleménye azért nem pontozhatom le.:)
2015. máj. 17. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!