Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha akarja, teljesen elfelejti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarja, teljesen elfelejti azt a nőszemélyt, ugye? 21L

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a párom vonzalmat táplál az egyik lányismerőse iránt. Nagyon bevonzotta a csaj, hónapokig csinálta a dolgokat, viszont nem csalt meg. Szóval csak 'csorgatta a nyálát...'


Kérdeztem tőle, hogy ki az illető, mert láttam őket csevegni? Azt mondta, csak egy ismerőse. Nem tudja, hogy tudom a részleteket. Játszottam a 'hülyét', mintha semmiről sem tudnék...


Mondtam neki, hogy remélem is, mert különben bajok lesznek... Azt mondta, hogy persze, csak egy ismerősöm és csupán váltottunk pár szót.


DE! Mennyi az esélye, hogy tényleg letesz róla? Hogy észbe kap és befejezi teljesen?


Ha vonzódik hozzá, akkor mennyi idő lehet, míg teljesen elfelejti a csajt? Mert az a cél, feltéve ha folytatni akarja a párkapcsolatot.


2015. máj. 20. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig meg nem kapja és meg nem unja, addig fantáziálgat róla. Ha egyébként sem tudja, hogy te ismered a részleteket, akkor további előrelépés is várható a bimbózó románcban, hiszen úgy gondolja, eddig is nagyszerűen megőrizte a titkát. Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ha fél éve egy másik nő után kuncsorog, akkor már régen nem te vagy az, akivel a jövőjét elképzeli.
2015. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell ő neked?
2015. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Figyeljetek. A mi kapcsolatunk nagyon komoly. Ha nem tudom meg ezt, soha nem tűnt volna fel, hogy valami bibi van, mert maximálisan rendben van a kapcsolatunk.


Csak hát megtudtam ezt-azt, így már jobban figyelek. Tudom én ezt kb. 3 hónapja, mármint, hogy jóban vannak, de próbáltam úgy megközelíteni, hogy vegye a lapot magától, hogy gondoljon bele a dolgokba. Ha egyszer komolyra tervezünk, kapjon észbe már.


A múltkor mikor együtt csevegtek, odamentem hozzájuk, nem számítottak rám. Hát meglepődött a barátom. Akkor kérdeztem, de látta is rajtam, hogy felment a pumpa, de nagyon, hogy ki is ez? Csak egy ismerős...


Mondtam neki, hogy ajánlom is, mert különben bajok lesznek... Meg azt is, hogy miért pont kettecskén kell diskurálni? Sunyiban. De mint mindig mindent, ez is kimagyarázta... Nem csalt meg, de ez akkor is necces...Nem is értem az egészet.

2015. máj. 20. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a kapcsolat "maximálisan rendben van", akkor mi a kérdés?
2015. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ki kell rúgni azonnal!

Nem a párod már ha más nőről fantáziál.

2015. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem közöld vele konkrétan, hogy tudsz mindent és felejtse el a másik nőt.
2015. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És el is fogja? 'Parancsszóra'? Ez ilyen egyszerű lenne?
2015. máj. 20. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, te már három hónapja is tudtára adtad, hogy neked ez így nincs rendben, mégsem tett semmit. Számodra valószínűleg tényleg nagyon komoly ez a kapcsolat, de számára belefér, hogy közben mást próbáljon becserkészni. Ő az a típus, aki sodródik, addig van az egyik nővel, ameddig nem tud a másikhoz menni, addig pedig azt mondja az elsőnek, amit hallani szeretne. Történt már valami végleges elköteleződés, vagy csak beszélgettek a nagyon komoly jövőtökről? Jegyben jártok, ki van tűzve az esküvő, ki vannak küldve a meghívók? Legalább együtt éltek? Van bármi, ami miatt nem tudna téged egyik percről a másikra elhagyni, vagy csak a szavai? Ha a szándékaira vagy kíváncsi, vess fel valami logikusnak tűnő ötletet, amit hasznotokra válik, ha tényleg közös jövőt akartok. Pl. nyissatok közös lakáskasszát, ahova mindketten havonta befizettek 10-10e Forintot. Vagy valami hasonlóra gondolok. Ha menekül, akkor már valami baj van. A lányismerőst pedig hívd meg azzal az indokkal, hogy szeretné te is megismerni, mert olyan sokat hallottál róla, hogy jó fej. Legyél vele kedves, és viselkedj úgy, mintha minden rendben lenne a párkapcsolatban. Mesélj a közös terveitekről, érdeklődj az ő terveiről, egyszóval viselkedj jófej barátnőként, aki meg akarja ismerni a párja barátját. Nagyon hamar borulni fog a bili, ha ügyes vagy.
2015. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ő számára a kapcsolatotok egyáltalán nem komoly. Ettől még neked lehet az, de bizonygathatod itt akár nekünk, akár magadnak, ő akkor sem vesz téged igazán komolyan.

Nem fog lemondani erről a csajról, de ha le is mond, nem kell hozzá sok idő, talál valaki mást.

2015. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:
Nem a szavai mérvadóak, hanem a tettei. Ha más nőnek csapja a szelet, az már régen rossz, mert az ő részéről valami nem jó a kapcsolatban.
2015. máj. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!