Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha akarja, teljesen elfelejti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarja, teljesen elfelejti azt a nőszemélyt, ugye? 21L

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a párom vonzalmat táplál az egyik lányismerőse iránt. Nagyon bevonzotta a csaj, hónapokig csinálta a dolgokat, viszont nem csalt meg. Szóval csak 'csorgatta a nyálát...'


Kérdeztem tőle, hogy ki az illető, mert láttam őket csevegni? Azt mondta, csak egy ismerőse. Nem tudja, hogy tudom a részleteket. Játszottam a 'hülyét', mintha semmiről sem tudnék...


Mondtam neki, hogy remélem is, mert különben bajok lesznek... Azt mondta, hogy persze, csak egy ismerősöm és csupán váltottunk pár szót.


DE! Mennyi az esélye, hogy tényleg letesz róla? Hogy észbe kap és befejezi teljesen?


Ha vonzódik hozzá, akkor mennyi idő lehet, míg teljesen elfelejti a csajt? Mert az a cél, feltéve ha folytatni akarja a párkapcsolatot.


2015. máj. 20. 21:13
1 2
 11/12 Adri+ ***** válasza:
Szia. Veled van a nagyobbik hiba. : Nem elégíted ki! Nem csak szexben, másban sem. Egyébként ekkora az egód, hogy nem is érdekel, hogy mi neki az élet.. örülj hogy nem nyilvánosan hajít ki. Féltékenység?? Női népbetegség.bajok lesznek.Mi ez,bölcsi?Rendbe szeded magad, és te is engedsz, v.i.pakolsz?
2015. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudom meg ezt, soha nem tűnt volna fel, hogy valami bibi van, mert maximálisan rendben van a kapcsolatunk."


Ha maximálisan rendben lenne, nem más csajt fűzögetne. És egy perfect kapcsolatban neked sem onnan tűnne fel, hogy baj van, hogy kiderül a szitu. Mindennek oka van.


Ha tenni akarsz a kapcsolatért, ne játszmázz, ne célozgass. Ülj le vele, mondd el, hogy megtudtad, hogy mi a szitu, és magyarázatot kérsz rá. Miért másfele pislog? Mi hiányzik az amúgy rendben lévő kapcsolatotoktól?

És ne hagyd magad lerázni azzal, hogy semmi, csak beszélget, de ne is verd ki a hisztit! Vagdalkozásból nem lesz megbeszélés.

2015. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!