Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik utat válasszam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam, ha olyas valakiről van szó akit még szeretek, és ő is szeret, de a párkapcsolat nem működik? Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

A volt barátom ma hívott kiskutyát sétáltatni,mert nem rég vették,de nemtudom elmennyek-e vele.

Mert az van,hogy még szeretem,és ő is mindig hív telón,sokat beszélgetünk.

3 évet jártam vele, de vége lett,mert mindig csak marakodtunk,....de így mintha jó lenne,bár hiányzik.

nemtudom mi lenne a legjobb,....ha talizgatnánk,nagyon néha..pl most elősször..és talán kialakúlna egy barátság,......vagy NE mert csak rosszabb lesz lelkileg.

Elszakadni nem akarunk egymástól.

Én titokban még abban reménykedek hogy kibékülünk.


2008. aug. 30. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hűha...

hát ha az exed még szeret téged, és nem tud nélküled élni, és te se találtad meg az után a három év utáni járás után azt, akit jobban szerethetnél mint őt, akkor szerintem semmi bajod nem lehet belőle ha elmész vele sétálni..

anno az exemmel én is sokat veszekedtem, vége is lett másfél év után a kapcsolatunknak, csak mi azóta se beszélünk..(4hónapja)

mondjuk én azóta rátaláltam arra, aki igazán illik hozzám, és akit imádok.:)

szval sztem ha nem azon vagy,h elfelejtsd az ex barátod, hanem inkább még egyszer utoljára megpróbálnád vele, akkor menj csak ki vele! :)

2008. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is adj egy esélyt az összes érzésednek. Azért mondom, hogy összes, mert ha annyira szeretitek egymást, hogy képesek lesztek újrakezdeni akkor ebből ismét lehet egy kapcsolat. De ha mégsem s az exed csak barátkozni akar akkor marad a barátság. Véleményem szerint vannak olyan emberek akikkel barátoknak sokkal jobb lenni, mint szerelmeseknek. A párkapcsolat megváltoztatja az ember érzéseit és másmilyen helyzetben teljesen mást érez ugyanzon ember iránt. A dolog hátulütője, hogy legtöbb esetben barátságból lehet szerelem de szerelemből nem lehet barátság.
2008. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!