Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, heti 5 szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, heti 5 szex nektek elég lenne a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

És egy-egy alkalom 1 hosszú menetből állna.


Párom szerint (21F) ez a tökéletes "mennyiség".


21L


2015. máj. 22. 06:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne! De a rövid is,ha van kellő előjáték :)
2015. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem inkább ne legyen hosszú. Nem szeretem sokáig húzni. 20-40 perc között váltakozik nálam az ideális hossza az aktusnak, de amúgy sem tudna engem meggyőzni arról senki, hogy hiába, hogy negyedannyit szexelünk, azért hosszúak a menetek... Nincs összefüggés részemről. A hossz nem számít.

A heti 5 egész jól hangozna, most van kb heti 2-3, én naponta örülnék 1-2nek, de hát mit lehet tenni. A heti 5 azért jól hangzik :)

2015. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok vele, hogy ne legyen túl hosszú a menet, 20-30 perc bőven elég, persze sok előjátékkal. nekem kevés lenne a heti 5 szex. távkapcsolatban vagyunk, de a hét felét vele töltöm, napi átlagosan 2 alkalom megvan, nekünk ez ideális, (néha persze több is összejön, de van hogy csak 1) mindenkinek más az étvágya :) nekem az a tökéletes, ha minél többet! :D

20L

2015. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Elég.


Jelenleg 0, mert nincs senkim, mégse kötöm fel magam.

2015. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elég!

61 évesen szívműtét után néha csak 3-4 jön össze.

Persze 20-40 éves korom között napi 5 kellett volna!

2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi egyszer minimum szexelünk, ha együtt vagyunk (ez kb heti 3-4 nap), és emellett máshogy is kielégítjük egymást. Ez így jó, és elég, de ha pl együtt élnénk, akkor minden nap akarnék vele együtt lenni:)
2015. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Napi 5!!!
2015. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 PearlDiver ***** válasza:

Mi heti három-négy alkalommal teljesen jól elvagyunk, persze van hogy ritkább, van hogy sűrűbb.

Heti 5 vagy több esetén attól tartanék, hogy előbb-utóbb kiégünk és megunjuk a szexet.

Számomra nem gond, ha nem esünk egymásnak minden alkalommal, ha kicsit is megkívánjuk egymást. Legközelebb annál bizsergetőbb lesz.

25F/19L

2015. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Á, ez nagyon kevés

10 házasok vaygtok????

2015. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!