Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos-e, hogy megsértődtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e, hogy megsértődtem?

Figyelt kérdés
Párom turmixot készített, megkérdezte, hogy csináljon-e nekem is...mondtam, hogy nem kérek. Bejött mellém 5perc múlva és meg sem kínált csak iszogatta mellettem, mire mondtam, hogy kösz, hogy meg se kínálsz. Ő odatartotta de nem nézett rám, amire megsértődtem és mondtam, hogy így már nem kell. Még 3x kérte, hogy igyak belőle de végül úgy összeveszett velem, hogy nem aludtam vele. Volt-e okom megsértődni, hogy nem kínált meg, majd azt mondani, hogy már nem kérek belőle?
2015. máj. 22. 09:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam, hogy nem kérek" - Ha kijelented, hogy nem kérsz, ne sértődjél meg, ha nem kínál meg. Logikus.


27N

2015. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem és az ilyen idiótáknak van barátjuk, nekem meg nincs...
2015. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezi, hogy kérsz-e, amire nemleges választ kapott, utána pedig az áll feljebb neked, hogy meg se kínál... hát érdekesen közelíted meg a dolgokat. Teljesen jogtalanul sértődtél meg.


34/N

2015. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gyerekes viselkedést .... o.o
2015. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jogos!! Kérdezte hogy kérsz-e? Csináljon?

Nem kellett! Akkor utána mi a francért állsz neki hisztizni hogy nem kínált meg??

Ha akkor nem kellett utána minek kóstolgatnád az övét??

2015. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

- "mondtam, hogy nem kérek" - logikus, hogy nem is kínál meg, senki sem gondolatolvasó

- "kösz, hogy meg se kínálsz" - belerúgsz egy ártatlanba

- "odatartotta de nem nézett rám" - illett volna megköszönni

- "így már nem kell" - de te inkább belerúgsz még egyet

- "3x kérte, hogy igyak belőle" - szegény... még próbált is békülni

- "úgy összeveszett velem, hogy nem aludtam vele" - nem csodálom, hogy a fentieken kiakadt


gondolkozz el egy picit:

- "kösz, hogy meg se kínálsz" >> "azért belekóstolhatok a tiédbe?" - és máris nincs ez az egész hiszti.

2015. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Tipikus női menstruációs hiszti ez, nem más. Egyáltalán nem volt okod megsértődni.. áh.. Nálad a logika a béka segge alatt van.
2015. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kávéfőző Uraság!

A normális nők nevében kikérem ezt a menstruációs hiszti dolgot! Az idióta nők azok idióta nők és nem a menstruáció miatt. A normálisak meg menstruáció alatt sem hisztipannák.

2015. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértél, de te sértődtél meg, mert nem kaptál.

Nem is értem honnan jött neked ez a jogos-e vagy sem kérdés.

2015. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem volt jogos a sértődöttséged.

Szegény pasid...

2015. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!