Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogos hogy megsértődtem a...

Jogos hogy megsértődtem a srácra mert a barátnőmre is nyomul?

Figyelt kérdés

Én is ismerem meg a barátnőm is. Először a barátnőmre nyomult de neki van pasija. Ettől függetlenül flörtölgetnek. Aztán velem is elkezdett "barátkozni" én oda meg vissza vagyok érte. Ismerkedtünk, flörtölgettünk, beadta mintha én érdekelném már. De aztán eltűnt. Erre tegnap hallom hogy a barátnőmnek mondja a szöveget hogy "De régen láttalak már, hiányoztál. Szebb lett a napom hogy találkoztunk" blabla na és én ezt meghallottam, és mondta a barátnőm hogy menjek köszönni a srácnak legalább de én mondtam hogy "Nem vagyok rá kíváncsi, nem szeretnék vele találkozni" És hallotta a srác is ezt hogy megsértődtem.


Persze nem jogos hogy megsértődtem mert senkim ő, de sz*rul esett hogy ilyeneket mondott a csajnak...


2013. nov. 23. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
csak meg akar pakolni mindkettőtöket, de nektek úgyis az ilyenek tetszenek, szóval nem értem hol a probléma.
2013. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Először az, hogy régen láttalak már, hiányoztál nem egy nagy bűn, én bárkinek tudom mondani a barátnőmtől kezdve az osztálytársaimon át az unokatestvéremnek.


Másodszor egyáltalán nem volt jogos a megsértődés.


Harmadszor, a pasik nem bírják az ilyen sértődős lányokat. Megijednek tőlük.


Úgyhogy viselkedj inkább éretten. Az vonzza a srácokat :) Maradj érdeklődő, de ne túl tapadós és egyáltalán ne mutasd, hogy ha ő nincs, akkor összeomlik a világ.

2013. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!