Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más 20-n évest is nyaggatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 20-n évest is nyaggatnak ezzel a mért nincs kapcsolatod című kérdéssel?

Figyelt kérdés

Ha meg elkezded sorolni az okait akkor vagy hülyének v leszbikus/melegnek néznek.

Pedig spec nekem egyáltalán nem hiányzik, és nem arról van szó h én kényszerböl vagyok egyedül hanem mert így döntöttem.

Mit nem lehet ezen felfogni ?


Am meg bőven van mit csinálnom.

27 F



2015. máj. 22. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Csináld fiam, büszke vagyok rád :D
2015. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem is nyaggattak amikor nem volt. Nem kell felvenni. De kifogásokat sem gyártani, neked egyéni döntésed, sok köze hozzá nincs senkinek.

25N

2015. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Engem már tiniként is nyaggattak ezzel. Most pedig egy rossz kapcsolat után én is eljutottam arra a pontra, hogy most ez így jó nekem. Én döntöttem így, mem tartozom magyarázattal senkinek. :)
2015. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jelen, de én már csípőből leszarom a szekálódásokat. :D
2015. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok csak, de folyamatosan.
2015. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
hitesd el velük, h meleg vagy, nem fognak hozzád szólni többet sztem :D
2015. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Szintén 20 éves vagyok és engem is folyamatosan nyaggatnak. :D

Azt pedig mégsem árulhatom el a rokonoknak, hogy a tipikus pesti egyetemisták életét élem. Ezalatt azt értem folyamatos a pörgés, a változások, a bulik, na meg persze olykor napokig tanulok és ehhez az életvitelhez 1 szexkapcsolat illik és nekem az van.


L20

2015. máj. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Egy bizonyos kor után ha még egyáltalán nem volt kapcsolatod, akkor azt elég nehéz megmagyarázni azzal, hogy te döntöttél így. Nem túl hihető. Inkább arról lehet szó, hogy vmi miatt nem kellesz senkinek.
2015. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Inkább arról lehet szó, hogy vmi miatt nem kellesz senkinek"


Ha azt mondom h voltak akik próbálkoztak de mivel nekem nem kell udvariasan elküldtem őket úgy se hinnéd el.

Na de mind egy ez dettó olyan mint a mért nincs okos telefonod c rész.

Nekem nem hiányzik ! Egyébként néha sajnálom is a kapcs függőket h miket kell elviselniük.


De hát ez mindenki saját döntése még ha valakinek ez nem is tűnik annak.

És kösz az értelmes válaszokat.

2015. máj. 23. 15:26
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó írásod alapján olyannak tűnsz, mint én, de nem én írtam ki a kérdést. Bár én nem akarok teljesen egyedül lenni, néha jó egy csaj azért, de nem tudnám elképzelni, h sülve-főve együtt legyek vkivel, mert egyrészt kell a szabadság érzés, másrészt megunja egymást két ember, ha sokat vannak együtt.
2015. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!