Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod, amiben elcsattant egy, vagy több pofon? Hogy érzed, helyesen cselekedtél akkor?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemtelen volt az ágyban, muszáj volt. Volt pofája élvezni is!
2015. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen amikor a második pasival csalt meg és Valentin napon neki is küldött képeslapot és azt mondta mindkettőnkbe szerelmes... Egyébként sosem emelnék kezet egy nőre. De csak vigyorgott a pofon után...
2015. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most is abban a kapcsolatban vagyok. Akkor adtam pofont, amikor ittas volt és veszekedtünk, tudni kell, hogy sem érzelmileg, sem fizikálisan nem csaltam meg, de ideges volt és egy mocskos riban cnak nevezett. Nem tudom, jól tettem e, akkor helyénvalónak tűnt, mert elég nagy túlzásba esett. De jobb lett volna szimplán csak lenyugodni és megbeszélni...
2015. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem egy igazán jó kapcsolatban senki nem üti meg a másikat, akkor sem ha mindketten hirtelen haragúak.

Nekem eddig nem volt gondom ezzel :-)

2015. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!