Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben (lentebb)?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, másfél éve van barátom, még nem élünk együtt. A családom szervezett egy közös kiruccanást Olaszországba. Viszont ez egy 4 fős(apa-anya-tesó-én) dolog lenne, valamint a szüleim mondták, hogy a barátom részét nem igen tudják kifizetni (neki szintén nincs rá kerete) így nélküle mennénk. Ő ezt nem bírja elfogadni, hogy 8 napig távol vagyunk egymástól (wifi lenne persze). Szerinte én túl könnyen kezelem. Ehhez hozzátartozik, hogy nem voltunk még 8 napig távol egymástól, hetente 2x 3x találkozunk. Azt mondta ebben az időben nem tud majd mit kezdeni magával, és hogy én se menjek nyaralni...viszont ez már kicsit sok nekem, véleményem szerint elég ideje vagyunk együtt, hogy ezt elviseljük, nem kellene ennyire elzárkóznia és begorombulnia...Mit tegyek, mit mondjak neki, hogy megnyugodjon?? Mi lehet egy ilyen helyzetben a megoldás, tanácstalan vagyok!:(

2015. máj. 22. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szüleid korrektek hisz ő nem a szüleid gyerekük, ha nincs zséje keressen, ha nem keres akkor meg maradjon otthon nem hiszem el hogy nem tud mit kezdeni magával 8 napot...
2015. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A barátod önző, ez egy családi nyaralás és bűntudatot akar kelteni benned? Ha az én barátom lenne zokszó nélkül megmondanám neki a véleményemet! Próbáld meg neki elmagyarázni, hogy ezt a helyzetet fogadja el nem évekre mész el, sok szerencsét!
2015. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd azt neki, ez a 8 nap jó alkalom lesz rá, hogy kiderüljön, mennyire bízik benned, és mennyire motiválja az önzés és birtoklás.. Mégis mit képzel, családi körben fogod megcsalni? Az meg elég gusztustalan, hogy az baja, 8 napot a családoddal töltesz, nem vele, és hogy te ajándékba kapsz egy utazást, amit ő nem kap.. Irigység, önzés, kisajátítás, életképtelenség, és még sorolhatnám a barátod jellemzőit. A normális reakció erre az lett volna hogy "Igen, Kicsim, Olaszország? Érezzétek jól magatokat, majd írj, ha lesz időd, és ne felejtsd el megnézni ezt, ezt és ezt.."
2015. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak komolyabb gondokat is túl kell élnie, mint 8 nap távollét.

Megmondod neki, hogy vagy beletörődik, vagy lehet tovább állni. Ha a 2.-at választja, akkor lesz egy nyugodt nyaralásod! :D

2015. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Uramatyám, 8 nap, nehogy belehaljatok... irigylem a problémáitokat.
2015. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából én nyugodt szívvel mennék (jó persze hiányozna, de mások kb hetente ha találkoznak, akkor 8 nap nem a világ ennyi beleférne) csak ő túl érzékenyen kezeli...hogy ő a helyemben tuti nem menne...
2015. máj. 22. 23:24
 7/13 A kérdező kommentje:
plusz júliusban vele is megyek kettesben egy belföldi 3 napos lazításra. Csak nem bírja ha nélküle megyek valahová...
2015. máj. 22. 23:26
 8/13 anonim ***** válasza:
mi is másfél éve voltunk együtt, amikor a barátom kiment egy hétre angilába. az előtt kb minden nap találkoztunk, nehéz volt, de neki jó élmény volt nagyon, és én is túléltem :) a barátod meg önző. jobbat érdemelsz.
2015. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem értem mert nagyon szeret engem, mindig mindenben én vagyok az első neki, egyszerűen jobbat nem is kívánhatnék...de ha valamit nélküle tervezek pl ez az utazás...abból balhé van :(
2015. máj. 23. 00:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod 12? XD
2015. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!