Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elfogadni, h volt más kapcsolatom előtte?

Figyelt kérdés

És mind ezt azután közölte, h megkérte a kezem és külföldre költöztünk, hátra hagyva az egész életünket otthon, ami nem volt rossz.

25N, 28F



2015. máj. 23. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

miért, most tudta meg?

ha nem (és nem hiszem, hogy eddig elhallgattad volna), akkor miért csak most kezdte el zavarni? vagy akkor miért kérte meg a kezed?

2015. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Interferencia ***** válasza:
Ilyen van?
2015. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem benned van a hiba, de azért beszélgess el vele erről. Gondolom neki is volt előtted kapcsolata, úgyhogy nem értem, hogy mit nem tud ezen elfogadni.
2015. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Van ilyen idióta degenerált 28 éves férfi???
2015. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az érdekes, hogy tudta. Régebben felhozódott a téma, megbeszéltük, ugy tünt minden rendben.
2015. máj. 23. 14:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem baj van nála agyilag már bocs h ezt mondom.

De egyrészről tudta, és tudnia is kellett volna.

Szóval erre nem tudok értelmesebbet mondani annál h nem normális.

2015. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha megbeszélem vele akkor se jobb, sõt azt mondja hogy ki tudja hányat letagadtam, hánnyal voltam. Fogalmam sincs mi lelte. Azon vagyok, hogy el költözök, már nembirom ezt halgatni
2015. máj. 23. 14:42
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

"Ha megbeszélem vele akkor se jobb, sõt azt mondja hogy ki tudja hányat letagadtam, hánnyal voltam. Fogalmam sincs mi lelte. Azon vagyok, hogy el költözök, már nembirom ezt halgatni."


Persze, seperd csak a szőnyeg alá a problémát, mert azt hiszed, hogy így meg lesz oldva? Pedig jobb lenne megbeszélni ezt a helyzetet!

Ha meg a pasid ennyire h..e, hogy azt hiszi, hogy hazudsz neki, akkor megkérdőjelezném azt, hogy ő mennyire szeret téged ezek után!

És te el tudnál képzelni egy életet egy ilyen pasi mellett?

Szerintem, csak a leírtak alapján, nem való hozzád, mert megkérdőjelezi a szavad hihetőségét, óriási problémát csinál egy ilyen pitiáner dologból, ahelyett, hogy élvezné az együtt töltött időt!

De még mindig jobb, hogy erre most derült fény, mint mondjuk esküvő után!

2015. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És kit érdekel, hogy hánnyal voltál? Az a lényeg, hogy most csak vele vagy. Ennyi. Nekem a jelenlegi párom előtt volt jó pár pasim, köztük nem 1 futó kaland is. De ez a múlt, nem érdekelnek már, csak a most számít. Ha ő ezt képtelen felfogni, akkor rendet kell tenni a a fejében, mert így nem lesz esküvő, vagy ha igen, akkor hamar váltok. Nem lehet, hogy féltékeny?
2015. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem söprök semmit a szõnyeg alá. De az utóbbi "beszélgetésünkbõl" csak azt szürtem le, hogy engem nem is akar meghalgatni, csak a saját véleményét hangoztassa. Akkor igy még van értelme ennek a kapcsolatnak? Én nem akarok ilyen életet, nem akarom hogy a gyerekeim azért szenvedjenek majd mert az apjuk meg h.lt.
2015. máj. 23. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!