Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elfogadni, h volt más kapcsolatom előtte?

Figyelt kérdés

És mind ezt azután közölte, h megkérte a kezem és külföldre költöztünk, hátra hagyva az egész életünket otthon, ami nem volt rossz.

25N, 28F



2015. máj. 23. 14:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hogy féltékeny? Nincs kire. Itt rajta kivül csak egy pár embert ismerek. Max arra, hogy jobban keresek mint õ :D
2015. máj. 23. 15:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudnám elfogadni, ha valakinek ennyi idősen nem lett volna korábban kapcsolata.
2015. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, csak az érdekes az, hogy a mi kapcsolatunkban pont úgy volt, hogy engem zavart. Féltékeny voltam a volt barátnőire, pedig még csak nem is tartotta velük a kapcsolatot...Elmondtam neki, hogy féltékeny vagyok rájuk, meg hasonlók. Ő akkor megmondta, hogy nem kell annak lennem, mert jóval különbnek tart bármelyiknél is...Szerintem, ha valami hasonlót mondanál neki, akkor lehet, hogy változna, vagy javulna a helyzet...Hátha...
2015. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mondtam már hasonlókat neki, meg azt is hogy neki is volt elõttem kapcsolata én mégse parázok miatta. Azt is mondtam, hogy igy kell elfogadni ahogy vagyok és arra törekedni, hogy jòl èrezzük magunkat eggyütt nem pedig azon agyalni ki kivel jàrt, meg mennyit régen. Na meg azt is mondtam, h ha nem fogadja el, hogy 25 évesen már nem vagyok érintetlen, akkor én nem vagyok hajlandó folyton veszekedni meg beszólásokat halgatni, inkàbb szakitsunk az lessz a legjobb mind kettõnk szâmára. Ekkor belátta, hogy egy barom :-D
2015. jún. 2. 09:42
 15/15 Interferencia ***** válasza:
Miért jársz olyannal, akit baromnak tartasz?
2015. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!