Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még komoly kapcsolatom. Hogy jöhetnék össze egy zárkózott, de nem visszahúzódó sráccal?

Figyelt kérdés

Én visszahúzódó vagyok, neki sok barátja van, de szinte nem oszt meg magáról semmit.


Tudom róla, hogy szokott gépes játékokkal játszani, viszont nem nagyon szokott facebookozni (én azt azért szoktam). Ami érdekli, azt jól megy neki, de nem tanul sokat.


heti 5 órában egymas mellett ülünk, heti 3ban van tovabbi közös óránk.


szoktunk beszélgetni, hülyülni, meg segíteni a dogában, de nem nagyon alakul a dolog köztünk.


Mindketten 18 évesek leszünk (ugyanabban a hónapban) :3



2015. máj. 9. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha egy 18 éves lánynak ezt magyarázni kell, abba már bele lehet szarni.
2015. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazán hálás vagyok neked.
2015. máj. 9. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, nem egy konkrét zárkózott srácról van szó, hanem pl. én is szóba jöhetek. De akkor nem. Itt se voltam. :D
2015. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért zárkózott, mert nem facebookozik? Hát ez az idő is eljött.
2015. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 azt ki mondta???

azért visszahúzódó, mert (idézném) sok barátja van, de szinte nem oszt meg magáról semmit.

ez a tipikus (néz, de nem láthoz hasonló) beszél, de nem mond -jelenség

2015. máj. 10. 08:09
 6/8 A kérdező kommentje:
*#4
2015. máj. 10. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, idézném: "egy zárkózott, de nem visszahúzódó". Ha mégis úgy gondolod, hogy visszahúzódó, akkor legyen, de te magad írtad ezt, ne legyél úgy felháborodva.
2015. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig én: Egyébként attól, hogy neked nem mond magáról semmit, csak úgy beszél a levegőbe, az szerintem teljesen normális. Sokan vannak úgy, hogy csak annak nyílnak meg igazán, akihez közelebb kerülnek (barátok, nem pedig haverok), mindenki mással tartják a távolságot.


Na szóval, attól, hogy ez így van, még nem kell elásni a srácot, mert amíg nem érzi, hogy hozzád közelebb került volna, addig te a falon kívül maradsz, mintha csak egy idegen lennél. Ha érzi, hogy te is bizalmasabb dolgokról beszélsz vele (azért nem kell lerohanni), akkor ő is a bizalmába fog fogadni, és onnantól alakulhat is valami ha mindketten úgy gondoljátok. Szerintem.

2015. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!