Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd frusztrálni, hogy a páromnak kisebb a szexigénye, mint nekem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy éve. A kapcsolatunk legelején, úgy az első 2-3 hónapban megvolt annyi, amennyi nekem pont kellemes, napi 1-2 simán. De ha ugye neki nem ez az alap, akkor nem lehet tartani így hosszú távon. És nem is tartjuk. Már napok óta nem szexeltünk. Az önkielégítés nálam pontosan annyit ér, mintha a teljesen üres gyomrot egy fél almával próbálnám megtölteni, egy ideig-óráig még hagyján, de nem sokat számít.


A páromnál meg nem a hajlandósága hiányzik, vagy a kedve. Folyton dolgozik, mindig stresszel valamin. Nem akarom még ezzel is felzaklatni, mert kitalálná, hogy akkor majd idővel lelépek vagy megcsalom vagy bármi, és akkor még emiatt is aggódna. Mert amúgy semmi ilyesmit nem tervezek, ezt leszámítva a kapcsolat és a kettőnk közti összhang tökéletes, nem fogom ezt csak a szex miatt kockára tenni. Meg amúgy is nagyon szeretem, nem tudnám megtenni.


De nekem attól még kevés, hogy 3-4 naponta rám néz, ha meg gyakrabban próbálkozom, akkor vagy sikerrel járok, vagy nem, de jellemzően inkább nem, és akkor még én érzem rosszul magam, hogy követelőző meg nemtudoménmilyen vagyok.


És most jelenleg megjött, ilyenkor 5x annyira kívánom a dolgot, általában nem szokta zavarni, szoktuk ilyenkor is csinálni, de most, hogy közben sok munkája van, stresszel, ezzel együtt inkább úgy van vele, nem éri meg a macera, és inkább nem is csináljuk. De én már lassan a falat kaparom mellette. Általában azért jól szoktam bírni a pár napos kihagyásokat, de ilyenkor sokkal rosszabb, szinte feszül a méhem, fáj, annyira vágyom már rá.


Aki volt/van hasonló helyzetben, az mit tudott tenni? Megerőszakolni, ráerőltetni nem akarom, most jelenleg megbeszélni sem nagyon lehet, mert még jobban bestresszelne, ami pont, hogy hátráltatná a cél elérésében. Tanácsokat, valamit, hogy mit tudok tenni?


Előre is köszönöm a segítséget!


2015. máj. 23. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Oké, átolvasva úgy tűnik, mintha sosem beszéltük volna át, pedig de, milliószor. De ha neki nincs annyira igénye, mint nekem, akkor jó érzéssel nem tudja igazán csinálni. Ha jó hangulata van, minden rendben, akkor megy naponta, de ez csak rövid ideig, pár napig működik. Utána megint sok napos kihagyások. És amúgy, ha mondom neki, hogy de nekem ennél több kell, akkor csak pislog, hogy dehát tegnap/tegnapelőtt volt, mégis, mi bajom van. Szerinte az, ha 3-4 naponta csináljuk bőven jó. Akkor kezd el úgy megmakkanni, mint most én, ha 1-2 HÉT marad ki. És sajnos erre is van példa.
2015. máj. 23. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a munkáján kéne változtatni. Vagy neked megteremteni otthon egy olyan légkört, ahol nem stresszeli szét magát. Kedveskedni neki, közös vacsora, közös fürdő, programok stb.
2015. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huszonévesek vagyunk, párom közelebb a 30hoz már.


Az itthoni légkörrel nincs gond, és a munkával magával sem. Szereti csinálni, élvezi, programozó, tele van kihívásokkal, logikai csavarokkal, minden szép és jó dologgal, amire egy hozzá hasonló beállítású ember vágyhat. A stresszt az okozza, hogy magáncégnél megrendelésekből dolgoznak, kevés ember van és sok megrendelés, mindig késnek a határidőkkel, és mindig próbálja valahogy korrigálni a dolgot, hogy ne legyen annyira nagy égés, mikor prezentálják a dolgokat a megrendelőknek. Itthon én hiába teremtek meg egy fantasztikusan kellemes, laza légkört, ahova szívesen jön haza (ami így van), ha a munkáját is hazahozza és teljesen önszántából még hajnali 5ig dolgozik, akkor én nem sokat tehetek érte.

2015. máj. 23. 15:18
 5/6 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Én is abban a szakmában dolgozom, mint a párod. Az első szabály, hogy a munkát sosem szabad hazavinni... csak ha megfizetik a túlórát, de akkor is csak módjával. Ha Budapesten laktok, akkor simán talál olyan munkahelyet, ahol ezt nem várják el tőle.


Neked pedig csak annyit tudok mondani, hogy ezt a helyzetet ő tudja megoldani, te azzal tudsz a legtöbbet segíteni, ha megértő és kedves maradsz. Egyúttal bátorítsd, hogy keressen magának rendes állást!

2015. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a stresszes, de tényleg van hogy nincs kedvem nekem se hozzá, utólag meg bánom é most is elutazott, úgy hogy a héten összesen egyszer voltunk együtt...

két lehetőség van..

1. ő is most arra gondol, hogy nem voltatok együtt mostanában, és várja hogy elmúljon a mensi

2. ne közelíts felé egy darabig ilyesmivel és várd hogy ő másszon rád.. egészséges ember egy idő után megteszi, ha ez sem jön be, akkor beszéld meg vele, hogy mi a szösz van

2015. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!