Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3. napja nem beszél velem, mégis hogyan békíthetném meg?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt,távkapcsolatban élünk,de sokszor olyan nehéz vele,mikor valami apróságon felakad,és napokig nem beszélünk.

Ő a férfi,és komolyan nem értem,hogy jelentéktelen dolgok miatt elzárkózik.

Nagyon szeretem őt,de sokszor ilyen kételyek között hagy.

Most őszintén,ma még élek,holnap meghalok,és akkor így kell történnie,hogy ő durcizik?

Vagy mondaná ki,hogy most mi van,mi baja,de nem!

Most olyan elegem van,mert mégcsak már nem is tinik vagyunk,bőven nem!



2015. máj. 24. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha már bőven nem vagytok tinik, ő egyszerűen párkapcsolatra alkalmatlan ember. Szereti, ha körülugrálják, a kedvét lesik, bevágja a durcit, és ezzel felmenti magát mindennemű további felelősség alól (pl. napokig nem keres), kihasználja az érzelmeidet, ahogyan épp kedve tartja. Nem muszáj ám szenvedned mellette.
2015. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 RRR ***** válasza:
79%

mondjuk

leselejtezed

mert ez így értelmetlen

egy hisztis hapsi aki ráadásul nem fiatal,csak egyre hülyébb lesz

és keresel egy értelmes férfit akivel boldog leszel arra a kevés időre,amíg élsz

2015. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Felnőhetne már. Milyen dolog az,hogy durcu van,egy kapcsolatban kommunikáció helyett. miért nem vagytok hajlandóak megbeszélni az esetleges problémát. Ha Ő nem akarja,kényszerítsd rá. Nálam az is működött,hogy 4 napig nem beszélt vele.és utánna kezdtt volna. Én meg 1 hétig nem reagáltam,aztán amikor kiakadt rajta elbeszélgettünk. És utánna mindig megbeszéls volt.
2015. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat rohadt egy dolog ám. Én is emiatt veszekszek sokat a barátnőmmel. Pedig mikor személyesen találkozunk olyan jól megvagyunk, de a neten mikor nem hallom a hangját, nem látom az arcát sokszor még a humorát is csesztetésnek veszem. Szóval a távkapcsolaton változtatni kell, ha szimpik vagytok egymásnak.
2015. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát még remélem,hogy sokáig élek. :)

Én 27 vagyok,ő 40,de én nagyon szeretem Őt.

Csütörtök délben beszéltünk telefonon,és akkor épp egy mondat közepén tartottam,ami nem tetszett neki,végig sem hallgatott,mondta 'Szia'-és letette. Azóta nem érem el,nem jelentkezik. :(

2015. máj. 24. 15:36
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Biztos az anyagiakon kaptatok össze. Vannak nők akik bőkezűen szórják a pénzt és vannak faszik akik ezen felhúzzák magukat :D
2015. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem az anyagiakon kaptunk össze,sőt még csak nem is veszekedtünk a telefonban,csak elmondtam neki valamiről a véleményem,ami neki nem tetszett,és egyszerűbb volt letenni a telefont,mint meghallgatni engem. -.-"

Amúgy kettőnk közül ő a költekezősebb,hajajjj!

2015. máj. 24. 15:41
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom,miből gondoltad,hogy ha negyven év alatt nem nőtt fel,akkor majd most fog.Téged is felültettek a hintára,én úgy látom.Ennyi idősen könnyen kihasznál egy fiatal csitrit.Nekem is volt ennyi idős pasim,úgy nézett hülyének,ahogy illik.
2015. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát de könyörgöm,ennyit nem érdemel a másik,akit állítólag szeretünk,hogy megbeszéljük a problémákat?

De mondjuk lehet,hogy velem van a baj.

2015. máj. 24. 15:44
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg te vagy a domináns. Te viselkedsz férfiként a pasid meg nőként.:D
2015. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!