Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ramunt, elege van belolem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramunt, elege van belolem, teher vagyok neki? Ezt megis hogy ertette?

Figyelt kérdés

A napokban volt egy motoros balesetem, nem az en hibambol.

A motorom osszetort,parom szerelo,igerte hogy ne aggodjak megcsinalja.

A munkahelyemre is motorral jartam,viszont ha rossz volt az ido,sosrm engedett el motorral,altalaban bevitt kocsival,este pedig anyumek hazahoztak. (mivel parom ejfelig dolgozik) es a hazajutas illetve a bejutas is nehezkes oda busszal.

Nos tehat mindig szivesen bevitt reggel dolgozni a sajat autojaval.

Sot olykor oda is adta a kocsijat,hogy vigyem el,inkabb O megy motorral esoben dolgozni.


Most amiota volt a balesetem ugye a sajat motorommal nem tudok jarni.


Ma felajanlotta,es a kezembe nyomta a sajat robogojanak a kulcsat,hogy vigyem azt.

Ez jol esett,dmagacsit kerettem magac.

Erre ilyetszol,, Aaaj, nemaar. Ne kelljen mar mindig hoznom,vinnem dolgozni, itt a motorom vigyed,,

Ez rosszul esett. Sosem kertem hogy hozzon,vigyen.

Amikor ezt szova tettem neki,bocsanatot kert,hogy nem ugy ertette.


Amikor bevisz dolgizni bent marad velem 1-2orat.

Mar nem akat velen lenni annyi idot sem???

Fontos dolga van, meg akar tolem szabadulni??? Lehet hogy massal talalkozgat amikor en dolgozom???


Vagy teher vagyok neki???


Nem ertem, mi volt ez a beszolasa???


2015. máj. 10. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod az egészet.
2015. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mindig O ajanlotta fel,hogy bevisz melozbi,sosem kertem.

Alapbol feltekeny tipus vagyok... Ha docsinal de O szabis, azonnal arra gondolok,hogy vajon mit csinal otthon...biztosan no van nala es megcsal stb...

Sosrm adott okot a feltekenysegre...de ez a mostani beszolasa hogy,, ne kelljen allandoan hoznom,vinnem,, serto volt... Lehet azert adja a motorjat,hogy ne kelljen bevinnie, es hamarabb megszabaduljon tolem,es O tudjon csajozni,meg ilyesmik???

2015. máj. 10. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom unja az utat,vagy a vezetést,vagy fáradt,hasonlók.Lényeg hogy veszed kicsit túl komolyan a dolgot.
2015. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta hulyesegeket gondolok

Nem vagyok teher neki,csak nem akarja hogy a balesetem miatt feljej motirozni,es az lenne a teher a izgulnia kene hogy este hazafele setalgatok egyedul.

Igy picit nyugodtabb,hogy a mocijaval jarok.


En megsertodtem es visszaadtam neki a kulcsot,hogy koszi nem kell,nehogy ezt is felhanytorgassa,mint azt hogy,, hoz,visz,,

2015. máj. 10. 22:31
 5/12 RRR ***** válasza:

semmi extrát ne gondolj

és

ne féltékenykedj,mert így előbb-utóbb ok is lesz rá

2015. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen,ok a szakításra
2015. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit gondoljak.

Szeret, torodik velem,bokol. Minden este velem van, a szabadidejet is velem tolti... De ez a beszolasa...

Mindig mondtam neki,hogy nem KELL bevinnie melozni. O eroltette...

Eppen ezert serto ez nekem.

Most ha elfogadom a motorjat akkor lehet azt is felhanytorgatja kesobb, ha meg nem akkor meg az lesz a baj...



Mit csinaljak?????

2015. máj. 10. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogd fel, hogy nem úgy értette és fogadd el a bocsánatkérést. Feleslegesen túlgondolod az egészet. Emberek vagyunk, néha rosszul fejezzük ki magunkat, amivel nem szándékosan bántjuk meg a másikat, biztos vagyok benne hogy a párod sem rossz szándékból mondta, vagy mert teher lennél számára.
2015. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Istenem mit kell ezen túlkombinálni. Nem úgy értette. Olyan vagy mint a csajom csak rosszabb. Az is szeret kombinálni,pedig... :D

Jajj, nyugi már,fáradt volt, ha éjfélig dolgozik,biztos ki volt a f....sza valamivel...Felelőtlenül beszólt vmit,nem úgy akarta. Mit csinálj?Örülj,hogy ennyire aggódik érted és beszéljétek meg,de ne hepciáskodj és ne kapd fel a vizet,mert azt nem szeretjük. Voltam már ilyen helyzetben a csajommal...nem szerettem ha ok nélkül kombinált és hisztizett nagy semmire.

2015. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de mar az fárasztó volt, ahogy vegig olvastam amiket irtal. Miert kell tul kombinálni? Epp irtad, hogy a szabadidejét is veled tölti. Akkor mi a para? Ha nem akarna egyutt lenni veled, vagy mas nőket akarna d.gni, akkor nem lenne veled a szabadidejében is.
2015. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!