Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hadjáratot indított ellenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hadjáratot indított ellenem?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztünk össze a barátommal, 3 hónappal később elveszítettem az állásom. A spórolt pénzünk nagy része elment a bútorokra, így azóta gyakorlatilag az ő fizetéséből élünk. Mivel ez mindkettőnket stresszel, elszaporodtak a viták, de semmi durva, semmi krízis.

A párom édesanyja mikor megtudta hogy munkanélküli lettem, azonnal felajánlotta a kedvesemnek, hogy tegye be a hitelkártyáját a széfbe nála, mert az a biztos. Ezen eléggé kiakadtam, eszem ágában sincs kihasználni a párom. Persze voltak még itt kisebb-nagyobb piszkálódások ellenem főleg a költözés időszakában, de meg voltam róla győződve hogy csak jót akar a fiának.

Telt múlt az idő, nem nagyon hallatott magáról a drága mama, ma volt valami családi programjuk ahova engem "elfelejtett" meghívni. A kedvesem a tervezettnél órákkal később ért haza, és azonnal a lényegre tért: szakítani akar és szeretné ha minél előbb elköltöznék. Ezt követte néhány óra beszélgetés, közben el is bizonytalanodott, majd a végén kibökte hogy szóba kerültem családi körben és valaki ott azt mondta hogy engem csak a pénze érdekel (nem keres átlagon felül, épphogy talpon maradunk belőle), és jobban jár ha megszabadul tőlem. Sejtem kinek a szájából hangzott ez el. Kicsit később azt is elmesélte hogy holnap beugrik az anyja, mielőtt elmennek valami bárba ahol a drága mama egy tündéri barátnője dolgozik.

Szerintetek a mama ki akar engem túrni mert talált/találni szeretne valaki jobbat a kisfiának? Mit kellene tennem? Hogyan tudnám elérni hogy elfogadjon?

Mielőtt valaki elkezd "hülyegyerekezni": a harmincat tapossuk mindketten.



2015. máj. 25. 03:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A barátod a sarkára állhatna, nincs abban semmi rossz, ha szerei az édesanyját, de azért ne engedje már meg,hogy mindenbe beleszóljon. Nem akarom megsérteni a barátod,de az,hogy a 30-at tapossa csupán a születési dátumából derül ki. 30 évesen élje már az ember a saját életét, és döntse el maga, a saját tapasztalatai alapján, hogy akarja e azt a kapcsolatot vagy nem, ne a "drága mama" befolyásolására cselekedjen.
2015. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj rá hatni, de ha nem sikerül, akkor hagyd faképnél. Nem érdemes az ilyennel a jövőt tervezni, főleg ha már harminc körül vagytok.

Nekem az apám ilyen, a vén boszorkány nagyanyámra nagyon hallgat. Meg is ittuk a levét, anyám is, én is.

2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos, nagyon ismerős!!!!! Ilyenek az anyósok! Ha a fia ennyire befolyásolható, akkor mondd neki, hogy döntse el, a saját érzései szerint akar-e élni, vagy hagyja,hogy az anyja befolyásolja? Ha hagyja magát befolyásolni, akkor már itt sem vagy!!! Nagyon fájdalmas, én is így jártam, két évben telt, amíg túltettem magam rajta.
2015. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

de hát könyörgöm, a családi program az a családtagoknak van.

Családtag vagy? Nem. Akkor egyáltalán -még ha hívnak is- illik nem menni.


3 hónapja veszítetted el az állásod. És azóta mit csináltál?

2015. máj. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!