Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Köteles lennék elfogadni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles lennék elfogadni ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

A párom csináltatott az alkarjára egy hatalmas vallási témájú tetoválást, én viszont kifejezetten ellenzem az ilyet, éppen ezért (is) abszolút nem tetszik, sőt, kifejezetten undorodom tőle. Meg sem kérdezte a véleményemet, mielőtt megcsináltatta, csak ment a saját feje után. Közben már tudtam annyit engedni a dologból, hogy akkor legalább olyan helyre csináltassa, ahol nincs a "kirakatban", erre ő mégis az alkarjára csináltatta meg a (szerintem) divattetkót.


Azt mondta, hogy nekem ezt az állapotot el kell fogadnom, én viszont nem igazán érzem azt, hogy nekem bele kellene törődnöm abba, hogy a párom egy "sablonpasi" lett.

Szerintetek?


24/L, 26/F



2015. máj. 25. 16:55
1 2
 1/13 Interferencia ***** válasza:
92%
Tipikus megszoksz, vagy megszöksz.
2015. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
ha fontos lennél neki megkérdezett volna. elgondolkodtató...
2015. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 To7ka ***** válasza:
75%
Semmibe nem kell beletörődnöd ahogy mások véleményére sem kell hagyatkoznod. Ha Téged ez zavar (ha nem is maga a tetkó, de amit meséltél, ahogy viselkedett a barátod közben az teljesen jogosan havarhat), akkor hagyd ott. Én nem tudnék együtt maradni a barátnőmmel ha a semmiből így változtatna a stílusan és valami vallási idézettel a tarkóján érne haza.
2015. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez csupán esztétikailag zavarhat, ha valóban szereted elfogadod így is

valóban ennyit számít a külső?

2015. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Vallási témájú tetkó sem divatból, sem hitből nem tetszik, az pedig még inkább nem, amikor a párom szándékosan olyat tesz, amiről tudja, hogy nekem nem tetszik, és még azt a kompromisszumot sem hajlandó betartani, amit megbeszéltünk. Hiába az ő teste, neked kell vele együtt élned és megjelenned. Ha kopaszra borotválnád a fejed és boszorkányszemöldököt tetováltatnál magadra, neki nem lenne egy szava sem ez ellen? Természetesen nem vagy köteles elfogadni ezt az állapotot, de mivel a tetkót nem lehet visszacsinálni, csak a kapcsolatot tudod megszakítani. Egyébként sem hiszem, hogy olyan nagy kár érte, ha ennyire eltérő felfogású két ember, ez még csak a jéghegy csúcsa, mi jöhet még ezután..
2015. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Abszolút nem vette figyelembe a te véleményed, sőt. Gyökér, ráadásul most már egy tetovált gyökér.
2015. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha sablonpasi, akkor sablonpasi volt tetkó nélkül is. Komolyan ezért szakítanál? Mondja még valaki, hogy a nők a belsőt nézik...
2015. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok, mégis ennyire a külseje számít, akkor talán jobb is, ha szakítotok. Én is nehezen szoktam meg a párom tetkóit, de az elején mondta, hogy szeretne még néhányat. Nem hinném, hogy bele kellene szólnom. Az ő teste, ő dönt. Számomra furcsa, hogy meg akarod neki szabni, milyen tetkója lehet és hol...
2015. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Azt csinál a saját testével amit akar! Ahogy te is! Cigarettázol? Lehet viszont lehet barátodat zavarná függetlenül attól, hogy ő is cigarettázik-e vagy sem(most csak mondtam valamit). De ő elfogad olyannak amilyen vagy. Erre bezzeg nem gondolsz, mert önző vagy! Csak én, csak az én érdekeim... Tipikus!
2015. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, azt csinál a saját testével amit akar, viszont a másiknak ezt nem kötelező elfogadni, mivel anno nem erre a lóra tett. Amikor összejöttek, még nem volt tetkója. Ha a lány nem bírja elviselni így, hát nem kell neki.


Én speciel nem bírom, ha valaki dohányzik. Rühellem, több okból is, de ez most lényegtelen. Volt barátommal úgy jöttünk össze, hogy nem dohányzott. Fél év múlva elkezdett. Szóltam neki, hogy ez nekem nem oké, tegye le vagy szakítunk. Szóltam mégegyszer. Harmadjára lapát volt. Nem köteles senki sem elviselni azt, amit utál. 24/N

2015. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!