Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párkapcsolatban mennyi idő után tekinthető megengedettnek egymás előtt a böfögés, fingás?

Figyelt kérdés

Szerintem a böfögés a megismerés pillanatától napokon belül megeshet, később, amikor már kapcsolatba került a két fél, akár böfögőkoncert is rendezhető a hálószobában. Idővel tehát a böfögés megengedhető, főleg egy fincsi otthoni vacsora után, vagy esetleg poénból.


A fingásról kicsit más a véleményem. Muszáj tartani magunkat a nő előtt akár több hónapig is, később viszont egy-egy hangosabb kószafing megengedhető a vécére kiszaladva, ha már együtt élünk. Konkrétan a nő előtt fingást viszont ignorálom.


Sokéves házasságban viszont szerintem tök poén az ágyban, a takaró ereszteni egy nagyot és ráhúzni a paplant a feleség fejére.


2015. máj. 26. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Jav.: a takaró ALATT ereszteni egy nagyot*
2015. máj. 26. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a párkapcsolat legelején mielőtt bármi komoly kialakulna erzekeltetned kell a csaj előtt hogy te vagy a domináns hím. Szóval még az első csók előtt ajánlatos egy jó babgulyas után alászarni meg ráböfögni.
2015. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Köszönöm azt az élményt, melyet kérdésed elolvasása - már nem először - okozott.
2015. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Engem a böfögés jobban zavar, az lehet csukott szájjal is csinálni, viccesnek meg nem tartom.

A fingás oké, az nem zavar már az elején se, de a paplant nem engedem a fejemre húzni, azért büntetés járna!! :D

2015. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi a járás időszakában nem böfögtünk és fingtunk egymás előtt, kivéve ha kicsúszott. Most már 7 éve házasok vagyunk és ugyanezt az elvet valljuk, hogy nem böfögünk és fingunk a másik orra alá szándékosan. Ha érezzük hogy kell akkor inkább kimegyünk. Számomra elég kiábrándító ha egy pasi vagy nő össze fingja magát szándékosan. Ez a magánszférája az embernek ugyanúgy mint a pisilés kakilás. És nem poénos az asszony fejére húzni az össze fingott takarót, inkább alpári bunkóságnak tartom.
2015. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nagyon vicces az utolsó pont! :D Szerintem mivel mindekttő természetes emberi dolog, így ha előfordul senki sem fog vérben forgó szemekkel rád nézni, viszont az sem poén, ha az ember direkt nyomja folyamatosan, ráadásul még kellemetlen szag is van. Speciel, ha előttem valaki elereszt egy galambot majd egszakadok a nevetéstől, nem tudom miért, gyerek korom óta mindig nevettünk a fingáson és mai napig nagyon viccesnek találom.. szóval :D
2015. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolat elején mindig próbálom tartani magam. a böfögés valahogy nem megy, nő létemre elég viccesek sikerülnek :D de a barátom csak annyit mond rá, hogy azért van, mert helyette is böfögök :D (ő a gyomorszája miatt nem igazán tud)

a fingás más kérdés, (jó tudjuk, a nők csillámport pukiznak) igyekszem csöndben intézni. ha mégis véletlenül kicsúszik.. hát ez van, emberből vagyunk :)

engem személy szerint nem zavarnak ezek a dolgok, teljesen természetesek. (bár a puki miatt feszélyezve érzem magam mindig, de csak ha én csinálom :D)

20L

2015. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!