Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jo otlet a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo otlet a parom neveben elbeszelgetni egy lannyal a facebookon akivel flortolt regebb?

Figyelt kérdés
Sokaig beszelt vele facebookon es telefonon szinte fel evig es allitolag nem talalkoztak csak neten beszelgettek....de en ezt nem tudhatom. Akkoriban tavkapcsolatban eltunk most egyutt elunk, de engem ez nem hagy nyugodni, szeretnem tudni az igazat. Gondoltam vissza veszem a facebookjara es el dumalok vele lassam milyen szep emlekeket emlegetunk el :)

2015. máj. 28. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jaaj hát veszélyes vizekre evezel... Bár ha már be tudsz jelentkezni a facebook-jába, akkor lehet hogy a visszaolvashatod a régebbi üzeneteket is. Bár az a véleményem hogy próbálj meg megbízni a párodban, de nekem sem tetszene ha más lányokkal chatelne.
2015. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Minek? Az igazi titkokat úgy sem fogod megtudni:D maximum azokat a csontokat fogod kapni odavetve, ami már le van rendezve, és nem lényeg:D


Egyébként gusztustalan, és jellemgyenge, no meg beteglelkű az az ember, aki ilyet tesz. Nekem ez a véleményem.


Az exem nője az ezt tette velem, a csontikat neki meg én dobtam. Most kezd kapálódzni, mert amit én akartam azt mind egy szemig kiderítettem, amit ő akart abból meg kapta a lerágott csontot.

2015. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mar reg ki van torolve amit regebb beszeltek, elolvastam amit tudtam akkoriban, tul sokat beszeltek kameran, amit nem lehet elolvasni ..... :)
2015. máj. 28. 14:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Féltékenység? Minek? Megbizol benne vagy nem? Ha nem akkor semmi értelme. Ha meg igen akkor meg azért nincs értelme.
2015. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezen all a bizalmam, hogy megcsalt vagy sem. Sajnos en az a tipus vagyok aki sosem menne olyanhoz ferjhez aki egy csokkal is megcsalta. O azt allitja, csak szorakozott, tetszett neki, h egy csaj nyomult ra....de ennyi ideig...hmm
2015. máj. 28. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez tuti h kiderül előbb utóbb. Ha nem találsz semmit akkor nagyon megégeted magad...pláne ha sokat beszéltek skypeon ,lehet h ha a lány azt hiszi h megint beszélnek randomra felhívja valamikor. Akk meg minden kiderül. Mindenképp öngól
2015. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Csináld.. De majd ne lepődj meg ha kiderül és a kedves párod elgondolkozik rajta, hogy tényleg erre van-e szüksége.
2015. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog ami ha nem is mergezi meg a kettOtok kapcsolatat, viszont biztos hogy nyomot hagy benne.
2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
hát én is féltékenykedő vagyok, de azért ilyen messzire nem mennék el, hogy kutakodjak! Főleg nem beszélnék senkivel az ő nevében. Ha kiderülne, hogy a párom ilyet tesz a hátam mögött, akkor nekem az hamarabb lenne válóok, mint a megcsalás. Ez beteges.
2015. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És mi van, ha most is tartják a kapcsolatot? Kamu fb, kamu email, telefonon is simán beszélhetnek. Gondolom nem vagyok összenőve 0-24-ben, legalábbis az ilyesmit aki akarja, úgy is kivitelezni tudja...:)


Ha ráírsz és ők pedig még mindig jóban vannak, hülyét is csinálhat belőled, mert rögtön leveszi, hogy a csaja vagy.


Mondjuk én már rég kiraktam volna...25N

2015. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!