Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jo otlet a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo otlet a parom neveben elbeszelgetni egy lannyal a facebookon akivel flortolt regebb?

Figyelt kérdés
Sokaig beszelt vele facebookon es telefonon szinte fel evig es allitolag nem talalkoztak csak neten beszelgettek....de en ezt nem tudhatom. Akkoriban tavkapcsolatban eltunk most egyutt elunk, de engem ez nem hagy nyugodni, szeretnem tudni az igazat. Gondoltam vissza veszem a facebookjara es el dumalok vele lassam milyen szep emlekeket emlegetunk el :)

2015. máj. 28. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Katika te vagy az?:D
2015. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De őszinte legyél ám, mert ha hazudsz, akkor csak magadnak fogod a problémákat okozni, ha őszinte vagy akkor meg ki tudja milyen áldásban lesz részed:D
2015. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy mar nem beszelnek, azota eltelt 2 ev, a csajnak baratja van , mi osszekoltoztunk. De az en bizalmamat nagyon kikezdte. Volt egy olyan uzenet a telefonjaban, hogy elhivta a lanyt hetvegere "filmezni" marmint , h aludjon is ott. Bejovo uzenetek torolve voltak tehat nem tudom milyen valaszok voltak.
2015. máj. 28. 15:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindent vagy semmit!?hajrá
2015. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát sztem ennek nincs értelme dobd ki a pasit és kész
2015. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezzel biztosan le fogsz bukni és ha nem találsz semmit akkor megégeted magad de te tudod
2015. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!