Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ezzel most hazavágtam volna a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Tönkrement a párom telefonja és azt akarta, hogy az én nevemre vegyünk neki újat, mert ő feketelistás. Én ebbe nem mentem bele és jól összevesztünk. Ő felhozta, hogy a hónapban amikor nekem a sulimra hirtelen be kellett fizetnem egy nagyobb összeget, apukámtól kértem, pedig ő "azt hitte, hogy ezt ketten együtt oldjuk majd meg". Értsd: személyi kölcsönből. Már ha kapunk.

Én erre azt találtam mondani, hogy pénzügyi analfabéta, aki két kézzel szórná ki a pénzt az ablakon. És egyébként sem érzem, hogy olyan biztos lennék a kapcsolatunkban, meg abban, hogy ezt a telefont fizetné, ha szétmennénk, hogy egy kétéves hűséget vállaljak. Mert az elmúlt évben kétszer is gyanúsan viselkedett, társkeresőn találta meg, ilyesmi.

Erre rám csapta az ajtót és elrohant dolgozni. Délutános, szóval még egy ideig nem jön haza.

Nagy bajt csináltam?


2015. máj. 28. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, most legalább megtudod, hogy csak kihasználni akart vagy sem.

Munkából minimum egy virággal kellene hazajönnie (már, ha te vagy a lány).

2015. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem csináltál nagy bajt, ha a párod elhagy, még az is csak a kisebbik baj. Nem véletlenül került listára, és már most sem viselkedik korrekten a kapcsolatban, elhiheted, hogy ha szakítanátok, fizethetnéd a telefonját a hűségidő végéig. Márpedig ha társkeresőn megtaláltad, már javában kikacsintgat, még csak nem is kell neked szakítanod vele.. Én 10 éve beleugrottam az élettársam hitelébe, szakítás után elhagyta az országot, nekem pedig lőttek a jövőmnek. Legyél okos, tanulj más idióta hibájából.
2015. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként megkérdezném, hogyan viszonyul a kedves barátod a kölcsönkért pénzekhez? Visszafizeti őket adott napra, vagy szeret halogatni? És hogyan lett vége az előző kapcsolatainak? Sokat el tud árulni az ember jelleméről ez a néhány apróság.
2015. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy ki akar használni. Azt már rég megtehette volna, teljes hozzáférése van a számlámhoz, és jelenleg fullosan kimerített folyószámla-hitelkeretem van. Ha lelépne, elég nagy bajban lennék.

Az a szörnyű, hogy egyébként tudom, hogy velem tervez, és a gyanús viselkedésének is van racionális magyarázata. Ezért eshetett neki extra rosszul, ahogy a fejéhez vágtam. És most még fel se tudom hívni...

2015. máj. 28. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

vesz egyet 10e-ért és kész

telefonálni az is jó

vagy annyi pénze sincs?

2015. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jol tetted, hogy nem engedtel neki. Nem tudom miota vagytok egyutt, meg milyen a kapcsolatotok, de az itt leirtak alapján nekem nem tunik valami fenyesnek.

Szemelyi kolcsont meg plane nem veszunk fel.

2015. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyen valami olcsóbb használt telefont, csak nem Galaxy S6 kell neki.
2015. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te boldog vagy ebben a párkapcsolatban? Ilyen emberrel képzeled el leélni az életed? Mégha megoldjátok is ezt a problémát olyan, mintha gézzel kötöznétek be a törött kezet.
2015. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy igen, boldog vagyok. Soha nem veszekedtünk még. Alapesetben belátja és elfogadja, ha jobban tudok valamit. Például a pénzügyeket én kezelem. Elismer, támogat, segít.

Eddig minden barátom a konyhába akart száműzni. Ő ezt simán átvette tőlem. Sőt az a terv, hogy én nyáron új állást keresek, aztán jöhet a baba. Én nem akarok gyesen itthon ülni, karriert akarok. Ő alig merte elmondani, hogy szívesebben maradna ő itthon, de tudja, hogy a nők ezt akarni szokták.


Nyilván most a problémát írtam le, de tény, hogy ettől eltekintve egészen meseszerű a kapcsolatunk. Soha senki mellett nem voltam még olyan boldog, mint mellette...

2015. máj. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!