Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoknak rosszkedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknak rosszkedve van és bunkón beszól nektek akkor bocsánatot kér tőletek?

Figyelt kérdés

Olyan sértő dolgokat vágott a fejemhez, hogy szerinte milyen vagyok, amik egyáltalán nem is igazak rám, mások szerint se. Sokkal inkább rá! Főleg az utóbbi időben.

Eddig azt gondoltam hogy csak dühből mondja, de mivel már többször előfordult, hogy ugyanezt mondta rám, kezdem úgy érezni, hogy tényleg ezt gondolja rólam. A másik meg, hogy nem is érzi hibásnak magát ezek után, bocsánatot se kér tőlem. Mégis mit lehet tenni ilyen helyzetben?



2015. máj. 28. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Alapjában véve is úgy gondolja, hogy ha vmin összekapunk akkor mindig ő kezd békülni, pedig ez nem igaz."


Ez a dolog is megérne egy beszélgetést, ha tudtok anélkül tárgyalni ilyenekről, hogy balhé lenne belőle. Azok alapján, amit írsz, valószínűleg mind a ketten rosszul kommunikáltok - gondolsz valamit, elmondod-teszed, párod pedig halál mást szűr le belőle, mint amit te gondoltál. És főleg fordítva, a fenti mondat alapján.

Ezek az "apró" félreértések teszik tönkre igazán a kapcsolatot, és eltökélten kell változtatni mindkettőtöknek ahhoz, hogy működjön.


Voltam sajnos hasonló helyzetben, nálunk is csak veszekedéseknél bukott ki, hogy mert én így vagy úgy viselkedek, én meg pislogtam, mint az a bizonyos, mert köze nem volt a valósághoz az állításoknak. Mikor pedig megpróbáltuk megbeszélni, akkor kiderült, hogy fordítva is, amikkel ő engem rendszeresen megbántott, azt ő halál másképp gondolta, de ezt véletlenül sem látta volna be. Én voltam a hülye, amiért belemagyarázok mindent. :)

Nálunk sajnos csak a szakítás oldotta meg a dolgot, de tartom, hogy megbeszéléssel, együtt, túl lehet rajta lendülni, viszont rengeteg kompromisszumot jelent mindkét féltől. Kezdve azzal, hogy számolj tízig, mielőtt bármit mondasz... akkor párod sem a fejedhez vágná, amit rossznak lát benned, hanem esetleg elmondaná, mikor felmerül benne, hogy valami nem jó.


Kitartást kívánok!

2015. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!