Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot az exeimtől? Egyszerűen fogalmam sincs, hogy tegyem.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy oltári nagy tapló voltam. Figyelmen kívül hagytam a volt barátnőim érzéseit és kihasználtam őket. Mostanában ébredtem rá, hogy min mehettek keresztül. Bocsánatot kérnék tőlük, de fogalmam sincs hogy állítsak oda. Mit mondjak nekik?
2015. febr. 9. 14:30
 1/10 CptTomato ***** válasza:

Ne kérj....

Felesleges még a legjobb indulat mellett is azt gondolhatják hogy hátsó szándékod van....

Meg amúgy is tettél valamit, lépj túl rajta. Vagy anyukádtól is bocsánatot kértél mert fájt neki a szülés?!

2015. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
Szerintem megteheted,de azt is mondd el/írd le,hogy nem akarsz tőlük semmit sem,nem azért van.
2015. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szep dolog h bocsanatot kersz toluk..hiszen ok is csak emberek es vannak erzeseik, jo h elmondod nekik h sajnalod..de latszodjon rajtad h tobbet nem akarsz, csak egy oszinte bocsanatkerest..
2015. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve már hogy egy srác totálisan belegázolt a lelkemben nincs nap hogy ne jutna eszembe. Tudod csak annyit kellett volna mondania hogy sajnálom de nem,nem mondott semmit én meg azóta panikbeteg vagyok és pszichológushoz járok, nem tudom elfelejteni a történeteket
2015. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudod a mondást késő bánat ebgondolat!!!!

Ha már egyszer belegyalogoltál valakinek a lelkébe, ráadásul nem véletlenül fordult elő, akkor nincs miért elnézést kérned.....egy bunkó voltál és kész. Már megtörtént, nincs rajta mit szépíteni!!!

Azért akarnál bocsánatot kérni, hogy Neked kevésbé legyen ciki a múltad és a mostanra "telesen" megváltozott lelkiismereted megnyugodjon, vagy azért, mert szeretnéd ha a kihasznált leányzó el tudná felejteni azt a sok szemétséget amit csináltál Vele? Mi motivál?

Ha erre tudod a választ akkor folytatom!!!

37F

2015. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: nem csak a saját lelkiismeretem megnyugtatásáért teszem. Mostanában valahogy más szemmel nézek mindent. Jobban tudatában vagyok a környezetemben lévők érzéseivel is. Rájöttem, hogy sem a testvéreimmel sem a barátaimmal nem foglalkoztam eleget. Most már nem az az ember vagyok, aki velük ezt megtette. De akkor is úgy lenne tisztességes, hogy bocsánatot kérek tőlük.
2015. febr. 9. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a dolgokat.....

Egy családtag az nem barátnő!!! Vele akkor is együtt kell élned ha összevesztetek, tiszteletben kell tartanod az igényeit-kéréseit ha tetszik, ha nem!!!!

Egy barátnő azért van Veled, mert Rád kíváncsi és nem azért mert valaki előírta neki. Ha visszaélsz a bizalmával, kihasználod az érzéseit akkor semennyire nem tiszteled a partnered....ergo semmibe veszed. Ez nem olyan dolog, mint véletlenül megbántani valakit...ez szándékos és nincs pardon!!!

37F

2015. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mennyi ideig voltál velük együtt? milyen maradt a kapcsolatotok szakítás után..(hogyan viszonyultatok egymáshoz)
2015. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
végül bocsánatot kértél tőlük?
2015. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rövidek voltak. Romantikusan indultak aztán néhány szex után leléptem :S. Valahogy meguntam. Sajnos ez nem csak egyszer fordult elő.


A másik kérdésre a válasz: az egyiküktől már sikerült bocsánatot kérnem. Újra elmondott mindennek de végül megbocsátott. Viszont még van dolgom azt hiszem...

2015. febr. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!